dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

aniak25

Ania i Piotrek buduj? dom w Rododendronach 6 g2

Oceń ten wpis
Dziś wycena okien. Jedyne zmiany to jedno okno mniej bo likwidujemy środkowe oszklenie nad wykuszem i zamiana drzwi balkonowych szt 2 na okna bo likwidujemy balkon z tyłu domu. Ponizej to co dostałam od przedstawicieli.

:) okna PVC Jezierski - elita thermo, złoty dąb, szpros wewnątrzszybowy 8mm, okucia winkhaus - brutto z montażem i rabatem 20 246 zł dodatkowo - pogrubione ścianki, ciepła ramka, klamka secustic, łuk antywyważeniowy, profil 5-komorowy, listwa podparapetowa

:o okna drewniane Urzędowski - meranti, szprosy jw, okucie G-U jet t solo, szyba climaplus u=1,1 - brutto z montażem i rabatem - 27 043 zł (w tym klamki i osłonki na okucia 883 zł)

:-? okna drewniane Gebauer - sosna, szprosy jw, okucia roto nt, szyba u=1,0 - brutto z montażem i rabatem 28 364 zł

:D :roll: okna drewniane Gebauer - meranti, szprosy jw, okucia jw, szyba jw - brutto z montażem i rabatem 31 736 zł :o

No i co wybrać? Wiadomo PVC taniej ale boje się że to jakoś tak plastik nie oddycha i będzie się nagrzewał od słońca i ta okleina mi się pomarszczy. Drewno to natura i jedyny problem to odświeżanie co jakieś 5-6 lat. Co do wykonania nie wiem co myśleć o Urzędowskim, Gebauera znam bo ciocia ma w całym domu i ślicznie wyglądają. Może jeszcze gdzieś zrobić wycenę? Proszę o opinię.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum