dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. prace na najbliższe miesiące...które trzeba wykonać do maja KREDYT

ile się dało zrobiliśmy bez kredytu. myślę że i tak dużo...w kwietniu kupiliśmy działkę, w połowie sierpnia ruszyliśmy w budowie a 1grudnia mieliśmy SSO...
    a więc mamy kredyt, cieszyć się czy płakać?
    staram się nie oceniać tego w kategoriach dobre czy złe ale PRZYMUSOWE
    wzięliśmy 150tys zł mamy zamiar oddać 50tys zł...zobaczymy jak wyjdzie
    do maja musimy zrobić
    -okna i drzwi wejściowe (zrobione) 11800zł+550zł robocizna
    -szambo ...
  2. Jesteśmy w Muratorze!

Juhuuu! Dziś mały lansik.
    W kioskach pojawił się nowy numer Muratora, w którym współtworzymy artykuł pod tytułem "Różne oblicza domu" - czyli czytelnicy (i forumowicze ) opowiadają, dlaczego taką, a nie inną elewację wybrali.
    Coś mi się wydaje, że nie tylko my tam jesteśmy z naszego forumowego grona samochwałków Oj, poznaje niektóre budowle...

Fajna przygoda - takie zwieńczenie pisarskiego trudu, hehe...
    Niestety, miła ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: murator miesięcznik Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dla nas, to już wiosna :)

Witam ponownie.

Czas leci nieubłaganie. Dopiero pisałam o dylematach okiennych, a one już za tydzień przyjeżdżają z fabryki. Zdecydowaliśmy się na Vetrex, v82, 3 szyby. Bramy garażowe Krispol, modelu niestety nie pamiętam, najważniejsze, że na napędy jest 5 lat gwarancji.
    Jakiś czas temu był u nas hydraulik. Przedstawiłam swoje życzenia panu fachowcowi, ten zanotował, pomyślał, przeliczył i mu wyszło 30tys.zł. Czy to drogo? Nie wiadomo, ważne żeby było ...
  4. Zakupy

Przymierzając się do budowy zastanawialiśmy się, gdzie i jak najtaniej jest kupować materiał. Potem urodziła się Martynka, budowa wystartowała, a wykonawcy brali większość potrzebnych materiałów z najbliższego składu. Na początku dzwoniłam pytać o cenę stali, pustaków czy innych "dużych" zakupów. I co? Okazało się, że z wyjątkiem sporej różnicy na pustakach i dachówce - nasz najbliższy skład jest najbardziej konkurencyjny na rynku. Pewnie dlatego, że mamy ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: materiały budowlane, zakupy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Podążając za marzeniami

Witam. Mam na imię Ania z wykształcenia jestem artystą
    Jak wszyscy młodzi ludzie z mężem mieliśmy marzenie... żeby pójść na swoje... ale nie byle gdzie, bo zawsze marzył nam się dom . Niestety jak to bywa życie zweryfikowało nieco nasze plany. Domu nie będzie... choć może nie do końca
    Zaczęliśmy się z mężem starać o 1/8 pewnego szeregowca
    Nie jest to może szczyt naszych marzeń, ale zawsze jak to mówią "ciasne, ale własne". ...