dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Aga J.G

  1. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Rodzinka w kosciele, Nastka śpi więc może uda mi się wkleic na szybko trochę fotek. :)
    Nastka przed domem.

    Róża

    Tak śpimy na tarasie :)

    Czereśnia nawet ma kilka owoców.

    Mój warzywniak ...
  2. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Skończyłam na planach.
    Czyli tak ogrodzenie udało się zakończyć - jesteśmy od jesieni zamknięci, trawa też posiana, skalniaki przygotowane do obsadzenie ale do dziś nie mają roślin.
    Roslinki są tylko na pasie który nam wyszedł pomiędzy domem a zejściem z tarasu.
    Jesień i wiosna upłynęła nam na czekaniu na naszą najmłodszą córcię, więc roslinek nadal nie ma.
    Za to załozyłam sobie warzywniak i już wzeszłam rzodkiewka :)
    Także jest ...
  3. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    To już pierwszy krok za mną, dzieniik został odnaleziony.
    Teraz tylko jeszcze trzeba znaleźć czas na pisanie i umieszczenie fotek, a wszystko zależy od mojej najmłodszej córci :)
  4. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Strasznie dawno mnie nie było i w dzienniku i na Forum :)
    Ale cały czas pamiętam o wszytskich ludziach, których tutaj poznałam i dlatego musiałma przyjśc złóżyć życzenia.
    Zycie jest zaskakujące i nie zawsze układa się do końca jak chcemy ale i tak warto żyć :)
    Życzę wszystkim zdrowych pogodnych i Wesołych Świąt i sobie żebym mogła w końcu wrócić tu na dobre :)

    Redakcji dziekuję za nowym piekny tytuł, wzruszyłam się bo to miłe ...
  5. Od "gwiazd" do Prymulek !!!

    Oj starsznie dawno nic nie pisałam :oops:
    Ale co tu pisać, jak nic ciekawego się nie dzieje oczywiście w sparwach budowlano - ogrodowych bo w życiu to się dzieje bardzo dużo, czas przelatuje przez palce.
    Więc z życia domowego:
    - młodsza córa wysłana do Komunii :)
    - Sławek zminił pracę, postawił na swoją firme, która wyciąga wszytskie zasoby finasowe ( mam nadzieję że kiedyś zwórci ) a wtedy wykończymy w końcu dom :)
    Plan na ten rok ...
Strona 1 z 50