dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Remont mieszkania z wielkiej płyty

    Dzień jak co dzień skuwanie płytek szło powoli, ale szło... Jakie było moje zaskoczenie gdy pod płytkami w korytarzu i kuchni znalazła się czarna substancja przypominająca smołę. Po sprawdzeniu w internecie okazało się że to subit- substancja rakotwórcza którą jak azbest po prostu trzeba usunąć. Oznacza to dla mnie kolejny nieplanowany wydatek i przedłużenie remontu
    Tagi - katalog słów kluczowych: remont, subit., wielka płyta Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Remont emeryta - Irlandia

    To właściwie bardziej dziennik remontowy niż budowlany, ale chyba łatwiej tu odsyłać osoby które chcą w czymś pomóc radą - zamiast rozpisywać się za każdym razem o domu. Z pewnością nie zrobię wszystkiego co chcę w rok czy dwa - bo ani nie mam za dużo czasu, pieniędzy ani bardzo zdrowie nie pozwala.
    Nie jestem budowlańcem, architektem i nie miałem styczności praktycznej z tą dziedziną - więc może zdarzyć się, że użyję błędnej nazwy. Ale wykształcenie techniczne, ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: irlandia, remont Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Nowe wyzwanie remot pomieszczenia z przeznaczeniem na biuro w stylu nowojorskim

    WŁAŚNIE ODEBRAŁEM KLUCZE DO POMIESZCZENIA PO DAWNEJ SUSZARNI Z PRZEZNACZENIEM NA SWOJE BIURO MODERN CLASSIC HOME. PLANUJE JAK ZROBIĆ TANIO! SZYBKO I SPEKTAKULARNIE TO POMIESZCZENIE! WSZELKIE POMYSŁY KOMENTARZE ITP MILE WIDZIANE
    Tagi - katalog słów kluczowych: remont, styl modern classic, styl new york, styl nowojorski klasyczny Edytuj Tagi
    Kategorie
    Proba
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0814.JPG
Wyświetleń:	186
Rozmiar:	76,8 KB
ID:	368700   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0815.JPG
Wyświetleń:	170
Rozmiar:	69,7 KB
ID:	368701   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0816.JPG
Wyświetleń:	151
Rozmiar:	68,8 KB
ID:	368702   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0817.JPG
Wyświetleń:	142
Rozmiar:	64,6 KB
ID:	368703   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_0818.JPG
Wyświetleń:	122
Rozmiar:	86,4 KB
ID:	368704  

  4. czy to się kiedys skończy?

    Okna wstawione. A jednak końca prac nie widać. Ciągle czekamy na grzejnik podłogowy i marmurowy próg w nowe otwory okienne. W całej części dziennej domu mamy posadzki z białej żywicy epoksydowej. Uwielbiam tego rodzaju nawierzchnie, jednak mają one jeden mankament: problematyczne jest uzupełnienie posadzki w przypadku np. zmiany ścianek działowych czy powiększenia otworów drzwiowych. Dlatego po wymianie okna zamówiłam u kamieniarza białe marmurowe progi.

    Dom z zewnątrz ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: okna, remont, salon, wymiana okien Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Remontowy zawrót głowy

    Dziś piątek - piąty dzień remontu. Powoli zbliżamy się do końca pierwszego etapu - wymiany okien przy tarasie. Jak dobrze!!! Hałas towarzyszący tym pracom może człowieka wykończyć.

    Rada dla wszystkich: jeśli planujecie wymianę okien - wyrzućcie na czas remontu dzieci z domu! Nasze dzieci przygarnęli na tydzień dziadkowie i dzięki temu oszczędziliśmy sobie dodatkowych nerwów.

    Punkt wyjścia, czyli elewacja ogrodowa przed demolką (beznadziejna jakość ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: elewacja, okna 3 szybowe, remont, tynk sylikonowy elewacja Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 5