dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dom z keramzytu - EXPOBUD

    Kolejne 2 dni i efekty widać już gołym okiem. Materiałów i ludzi przybywa na budowie w szybkim tempie i widać, że Panowie robili już ten projekt X razy. Bloczki murują się sprawnie, w między czasie przyjechało 12 wywrotek piasku i zrobiła się spora plaża
    Zrobiona została też już czarna hydroizolacja a później na nią specjalny styropian, siatka, klej i powoli będziemy przygotowywać się do zasypywania
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170606_201916.jpg
Wyświetleń:	498
Rozmiar:	101,8 KB
ID:	391159   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170607_210116.jpg
Wyświetleń:	419
Rozmiar:	97,0 KB
ID:	391160  
  2. Dom z keramzytu - EXPOBUD

    Witam,
    mam osobistą przyjemność zacząć prowadzić pierwszy w swoim życiu dziennik budowy własnego domu. Przysłowie i praktyka wielu inwestorów mówi, że pierwszy dom buduje się dla wroga... dlatego zakładam, że błędów nowicjusza nie uniknę aczkolwiek postaram się aby ten dom i zamieszczane opisy były jak najbardziej rzetelne, pomocne i zmierzające do osiągnięcia celu czyli wymarzonego od lat własnego domu.

    W kolejnych wpisach schodzę już na ziemię i ...
  3. Budowa domu z keramzytu z Abakonem, projekt indywidualny

    Witajcie,
    postanowiłem poprowadzić dziennik budowy.
    Szukając technologii kierowaliśmy się szybkością wykonania, energooszczędnością, trwałością. Firma, z którą chcieliśmy nawiązać współpracę musiała być elastyczna, doświadczona i otwarta na nasze potrzeby.
    Wybór padł na Abakon z Bielska Białej. Pan Marcin kosztorysant potwierdził i utwierdził nas w wyborze a p. Andrzej architekt cierpliwie wykonał dla nas indywidualny projekt.
    Na jesień ...

    Updated 11-05-2017 at 21:54 by Sławek_Gdynia

    Tagi - katalog słów kluczowych: abakon, abakon praefa dziennik budowy dom keramzyt, keramzyt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Drodzy Państwo: MIESZKAMY;)

    ku radości i uciesze dzielę się informacją , że etap budowy zakończony dopiero teraz bo od tygodnia w rozgardiaszu przeprowadzkowym szukałam kabla do tel. aby podzielić się tym co nam Expobud szanowny wybudował
    Jako, że Panowie z Expobudu są pełni serca i wyrozumiałości, mogliśmy wkroczyć z płytkami i panelami i kuchnią jeszcze przed zakończeniem budowy i dzięki temu, po oddaniu przez nich domu już mogliśmy spokojnie sie wprowadzić, nie tak spokojnie bo gonił ...
  5. Drodzy Państwo: MIESZKAMY;)

    ku radości i uciesze dzielę się informacją , że etap budowy zakończony dopiero teraz bo od tygodnia w rozgardiaszu przeprowadzkowym szukałam kabla do tel. aby podzielić się tym co nam Expobud szanowny wybudował
    Jako, że Panowie z Expobudu są pełni serca i wyrozumiałości, mogliśmy wkroczyć z płytkami i panelami i kuchnią jeszcze przed zakończeniem budowy i dzięki temu, po oddaniu przez nich domu już mogliśmy spokojnie sie wprowadzić, nie tak spokojnie bo gonił ...
Strona 2 z 3