dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Budujemy sobie dom

    Cytat Napisał Remol27 Zobacz post
    Witam wszystkich odwiedzających ten dziennik.
    Tak naprawdę długo się zastanawiałem czy w ogóle go zakładać ale, że argumenty były tylko "na tak" więc ujrzał światło dzienne.
    Jesteśmy rodzinką 2+1, odkąd pamiętam chciałem zbudować dom, nawet nie wiem z czego ta potrzeba się wzięła, tak czy inaczej zaraziłem tym pomysłem małżonkę i w styczniu 2014r zakupiliśmy 9,5 arową działkę.
    Działka
    Jej poszukiwanie zajęło nam sporo czasu ale i wymagania mieliśmy spore:
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: dziennik budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Faworyt c183

    Witam

    Działka kupiona, projekt domu wybrany (Faworyt C183), architekt naniusł poprawki i mam już wymarzone pozwolenie, można zaczynać

    Na prowadzenie dziennika budowy zdecydowałem się jak już będzie składany dach, ale po kolei.

    Wygląd działki po skoszeniu trawy, przygotowanie do wytyczenia budynku

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-06-23-444.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	276004

    Updated 21-08-2014 at 15:15 by ruba

    Tagi - katalog słów kluczowych: c183, dziennik budowy, faworyt Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-06-23-445.jpg
Wyświetleń:	35
Rozmiar:	96,7 KB
ID:	276005   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2014-06-23-446.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	97,4 KB
ID:	276007  
  3. Dziennik budowy domu w systemie PRAEFA, wykonawca ABAKON,

    06.11.2012

    Wykonawca, firma Abakon z B-B bardzo szybko uporał się z wszystkimi formalnościami: wykonanie projektu, uzgodnienia, badania geologiczne itp. Po 3,5 miesiąca otrzymaliśmy pozwolenie na budowę. Pierwsze spotkanie na placu budowy 06.11.12 wytyczono posadowienie budynku, ustalono wysokość posadowienia i niespodzianka koparka od razu przystąpiła do wykonania wykopu. Niestety deszcz uniemożliwił kontynuowanie prac.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20121106_120604.jpg
Wyświetleń:	137
Rozmiar:	94,9 KB
ID:	151497

    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: abakon, dom, dziennik budowy, keramzyt, praefa Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Wykop

    Updated 24-03-2013 at 22:37 by licuid

    Tagi - katalog słów kluczowych: dom w lewkoniach (p), dziennik budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Proszę o poradę

    Witam,
    Zwracam się do Was z prośbą o udzielenie porady. Zamierzam kupic działkę budowlaną z rozpoczętą budową. Budowa rozpoczęta została około 10 lat temu i od tamtej pory nic. Wybudowana zostały tylko wylane fundamenty i piwnica. Obecny właściciel posiada pozwolenie na budowę, projekt i dziennik budowy. Oczywiscie brak w nim wpisów, więc formalnie pozwolenie wygasło. Obawiam się, że kupując te działke mogę narobić sobie duzo problemów, może i kosztownych. O co musiałbym ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: działka, dziennik budowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2