dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. płytkowanie kotłowni-podłoga (Home sweet home... czyli nasz Ptyś)

    tato zaczął teraz kłaść płytki na podłodze w kotłowni
    w piwnicy nie robiliśmy wylewek, i choć staraliśmy się wylać płytę fundamentową jak najlepiej to jednak miejscami trzeba nadrabiać klejem, ale nie jest tragicznie
  2. Skrót efektów naszych prac do dnia dzisiejszego.

    Do dnia dzisiejszego udało nam się zalać strop, a Panowie budowlańcy. Zaczęli dzisiaj stawiać ścianę kolankową.
    Oto skrót efektów prac ,naszej ekipy
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03125.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	89,0 KB
ID:	114775Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03153.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	62,0 KB
ID:	114776Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03130.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	114777Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC03260.jpg
Wyświetleń:	60
Rozmiar:	52,7 KB
ID:	114778
    Pozdrawiam
  3. Wytyczone fundamenty

    W końcu nadszedł dzień 09.03.2012, kiedy zostały wytyczone fundamenty. Czułam się wtedy jak dziecko, które pomimo zakazu rodziców, zjadło za dużo słodyczy. I zaczyna go telepać od nadmiaru cukru. Cały dzień cieszyła mi się buzia i miałam ochotę wszystkich przytulać. Począwszy od wrednej sąsiadki, a skończywszy na Panach , którzy wywożą śmieci. Mój mąż się przemógł i zrobił zdjęcia wytyczonych fundamentów. Nie wiem czy przy tym zachowywał się jak szpieg z ...
  4. Życie jest piękne

    Zaczął się Marzec, Powoli, ale systematycznie, weszliśmy z mężem w etap drugiego kotka.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kot1.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	15,0 KB
ID:	114765
    Co w potocznym słownictwie , można trafnie opisać , że lekko zaczęło nam odbijać.

    Cała sytuacja zaczynała nabierać pędu. Niedługo mieliśmy zacząć budowę, trzeba było dokończyć wszystkie ważne sprawy.
    Jak: Podłączenie skrzynki elektrycznej, czy już podłączona?. Wodociągi, dzisiaj. Zajechać na pocztę by załatwić skrzynkę na listy, bo ...
  5. A więc mały dom

    Czego to my nie mieliśmy mieć, nawet 200 metrów nie było dla nas zbyt wielkim wydatkiem. W końcu szara rzeczywistość, nas otrzeźwiła. Może resztki zdrowego rozsądku dały o sobie znać i stanęło na małym domku z biura Z 500
    .Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_z183_tyl.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	95,7 KB
ID:	114756Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	z183_widok1_0.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	74,5 KB
ID:	114757
    Dane ogólne
    Powierzchnia użytkowa / netto 110,8 m² / 151,1 m² Garaż 23 m² Powierzchnia zabudowy 97,2 m² Kubatura ...

    Updated 22-06-2012 at 09:37 by doranna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum