dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Wieńce szczytowe zalane w mrozie

    Beton zamówiony na 9:30. Miało być słońce, rano szaro buro i zimno. Dzień wcześniej przyszła zamówiona nagrzewnica gazowa. Kupiłem plandekę, z której zrobiłem namiot nad betonem i ogrzewnicą pchałem gorące powietrze. Szalunki i rusztowania były przygotowane poprzedniego dnia. Zalewanie poszło gładko pomijając chwilową awarię windy budowlanej, która podawała beton na poddasze.
    Na koniec wszystko zostało zabezpieczone i osłonięte folią i deskami. Tylko jedno zdjęcie ...
  2. Technologia H-Block

    Czy ktoś może buduje lub już wybudował dom technologią H-block? Jestem zainteresowany budowa tym systemem i szukam osób które mają doświadczenie z tym typem budowy domu.
  3. Co nowego na naszej budowie

    Oj bardzo się opuściłam w bieżącym uzupełnianiu dziennika ale teraz trochę dłuższe mam wolne więc wszystko uzupełnię.
    Ale po kolei.Nie udało nam się przeprowadzić na Boże Narodzenie 2013 .
    W tym wpisie przedstawię co zrobiliśmy i na jakim etapie w formie ogólnikowej teraz jesteśmy, kolejne wpisy poświęcę na dokumentację zdjęciową z poszczególnych prac.
    Tak więc skończyliśmy układać elektrykę, rozprowadziliśmy instalację odkurzacza centralnego, ...
  4. Tak to wyglądało 2 tyg temu

    Teraz jest skończony dach, ogrodzenie z frontu i boku, położone wentylacja mechaniczna i zabite okna deskami z folią.


    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie 3.jpg
Wyświetleń:	206
Rozmiar:	96,6 KB
ID:	237145Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie 1.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	92,0 KB
ID:	237146Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	zdjęcie 2.jpg
Wyświetleń:	155
Rozmiar:	94,0 KB
ID:	237147
  5. fotka na życzenie