dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Balustrady

2. Dzień 156. Pracowita sobota

Kominek praktycznie wczoraj został skończony:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1211.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	411110

Naczelny Glazurnik kontynuował dziś prace przy łazience ogólnej. Ruszyły przygotowania do ułożenia płytek podłogowych, czyli najpierw rozłożenie maty grzewczej i namierzenie rurek pod czujnik temperatury i zasilanie. Były przygotowane, ale najpierw ekipa położyła za dużo płyty OSB a potem druga ekipa zrobiła wylewkę bez wyciągnięcia rurek. Na szczęście to nie problem. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kominek, malowanie, mata grzewcza, warmup, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Reklamacja kostki brukowej - firma kost-bet

Witajcie Kochani i proszę pomóżcie!!!
    Na wiosnę 2017r. zakupiłam kostkę brukową AKROPOLIS 6 MIKROFAZA GRAFIT w Betoniarni Kaczmarek Piotr Kaczmarek w SIEDLISZOWICACH 67, 42-425 KROCZYCE. Producentem zakupionej przeze mnie kostki w/w Betoniarni jest Firma KOST – BET Sp. z. o. o Sp. komandytowa Ul. Gościnna 1 Aleksandria 42 – 274 Konopiska. W ciągu niespełna dwóch miesięcy od wyłożenia (lipiec) kostka zaczęła się wykruszać na powierzchni i na brzegach na powierzchni ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kostka brukowa Edytuj Tagi
    Kategorie
  4. Reklamacja kostki brukowej - firma kost-bet

Witajcie Kochani i proszę pomóżcie!!!
    Na wiosnę 2017r. zakupiłam kostkę brukową AKROPOLIS 6 MIKROFAZA GRAFIT w Betoniarni Kaczmarek Piotr Kaczmarek w SIEDLISZOWICACH 67, 42-425 KROCZYCE. Producentem zakupionej przeze mnie kostki w/w Betoniarni jest Firma KOST – BET Sp. z. o. o Sp. komandytowa Ul. Gościnna 1 Aleksandria 42 – 274 Konopiska. W ciągu niespełna dwóch miesięcy od wyłożenia (lipiec) kostka zaczęła się wykruszać na powierzchni i na brzegach na powierzchni ...
  5. Dzień 155. Bliskie spotkania z PGE. Część druga

I jak się okazuje nie ostatnia. Ale nie uprzedzajmy faktów. Nikt z PGE przez tydzień nie raczył się do mnie odezwać, więc dziś rano znowu pojawiłem się w sekretariacie Dyrektora. Zostałem przekierowany do Kierownika Przyłączeń, który ponoć wie wszystko o mojej sprawie. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że rozmawiał z Wykonawcą przyłącza nim mnie przyjął i chyba stąd jego wiedza. Pomijając "dobrą" informację, że przyłącze będzie gotowe w terminie zgodnym z ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: pge pruszków, przyłącze energetyczne Edytuj Tagi
    Kategorie