dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Powiększenie wejścia na poddasze.

    Cytat Napisał pawelnak0673 Zobacz post
    Witam wszystkich serdecznie.
    Mam pytanie odnośnie powiększenia wejścia na poddasze. Wejście jest niewygodne, trzeba się schylać, jest po prostu zbyt mały otwór. Czy mogę skuć beton oraz wyciąć zbrojenie, które jest nad schodami? Zbrojenie to pręty 12 co 15 cm. Potrzebuję wykuć 30cm x 80cm. Chodzi o ten kawałek, który jak wchodzi się na górę jest nad głową.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20230916_185312.jpg
Wyświetleń:	48
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	466293
  2. Powiększenie wejścia na poddasze.

    Cytat Napisał pawelnak0673 Zobacz post
    Witam wszystkich serdecznie.
    Mam pytanie odnośnie powiększenia wejścia na poddasze. Wejście jest niewygodne, trzeba się schylać, jest po prostu zbyt mały otwór. Czy mogę skuć beton oraz wyciąć zbrojenie, które jest nad schodami? Zbrojenie to pręty 12 co 15 cm. Potrzebuję wykuć 30cm x 80cm. Chodzi o ten kawałek, który jak wchodzi się na górę jest nad głową.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20230916_185312.jpg
Wyświetleń:	18
Rozmiar:	96,9 KB
ID:	466292
  3. Problem z kalenicą

  4. Moje nowe okna

    :)[COLOR=#3E3E3E][FONT=Arial]Jestem bardzo zadowolona z moich okien.[/FONT][/COLOR][URL="https://www.lanko.pl/okna/pvc/elegant-76"][B]OKNA PVC [/B][/URL]od Lanko to był strzał w 10!
    Producent z Dobrej posiada świetną obsługę i znakomite produkty - okna i drzwi. Dodatkowo ich wsparcie, wiedza na temat stolarki otworowej są na najwyższym poziomie.[CENTER][COLOR=#3E3E3E][FONT=Arial][COLOR=#000000][FONT=Roboto][/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/CENTER]

    Updated 31-08-2023 at 08:01 by natalia122

    Tagi - katalog słów kluczowych: okna pcv, okna pcv turek, okna pvc, okna wielkopolskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Okna

    Jestem bardzo zadowolona z moich okien. [CENTER][COLOR=#000000][FONT=Roboto][B]OKNA PCV[HTML]https://www.lanko.pl/okna/pvc/elegant-76[/HTML]
    świetnie się sprawdzają. Elegancja i klasa w 1. Najlepsza [/B][/FONT][/COLOR][/CENTER][COLOR=#000000][FONT=Roboto]fabryka okien![/FONT][/COLOR]
    Tagi - katalog słów kluczowych: okna pcv Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum