dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Kasiorek

  1. w stylu retro

    Dzisiaj doznałam olśnienia i już wiem jak zagospodaruję taras. Tars mam od słonecznej strony i praktycznie od 11 do zachodu słońca jest w słońcu cały czas. Na poczatku myślałam o markizie ale nie jest to dobre rozwiązanie na podczas ciepłego deszczyku. I dlatego wpadłam na pomysł aby zabudować taras ogrodem zimowym z rozsuwanymi ? ścianami. W zimie stanowił by przedłużenie pokoju a w lecie dawałby przyjemny cień i nie trzeba się martwić o chowanie mebli na zimę i poduszek ...
  2. w stylu retro

    z niewiadomych mi przyczyn muszę dzielić wątek bo nie wchodzi :evil:

    W domu niewielkie zmiany, doszedł stół do jadalni, na razie z krzesłami zastępczymi, na docelowe trzeba bedzie poczekać do przysłego roku, ale wybór został dokonany , więc problemów nie będzie

    Przybyły też juz fotele od tapicera, dostały nowe obicie, takie samo jest na sofie ale sofa zapakowana więc ...
  3. w stylu retro

    Minęła piękna , słoneczna sobota :) jak zwykle pracowicie spędzona nad chwastami
    zobaczcie jakie piękne

    ścianka z faunem zaczyna powoli obrastać, ale dobrze prezentować sie będzie dopiero w przyszłym roku jak dojdzie lustro
  4. w stylu retro

    Kochani, bardzo proszę o pisanie w "komentarzach"
    Olusia fototapeta jest na allegro
    szafran faun jest z firmy Chronos
  5. w stylu retro

    Uff namęczyłam się klejając clematisy a teraz chciałam pochwalić sie nowym zakupem ( właśnie stoją paczki w przedpokoju :) )

    Tym razem róże , 26 krzaczków w tym 5 piennych
    minn.
    First lady

    Ice Lady

    Swany

    The Fairy
    ...
Strona 1 z 15