dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nefer-JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję

Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

Oceń ten wpis
Tak mnie naszło - pachnie w domu barszczem, więc już Święta. Za kilka dni moja 3 rocznica na Forum.
Naszło mnie na podsumowania.
Dwa lata kopałam się z urzędami. W lutym tego roku - wbita pierwsza łopata. Poszła w zasadzie z kopyta. Stoi dom. Ma ściany, dach, boski kominek, prąd i wodę. W domku jest ciepło, działa jeden kibelek (:)), w kominku się pali ( szczególnie jak mi źle).
Przez te 3 lata nie dość, że wiele się nauczyłam o budowniu, to nauczyłam się też czegoś o samej sobie i innych ludziach.
Wiem, że są porządni wykonawcy. Wiem, że nie dam sobie w kaszę dmuchać.

Wiem, że są też cudowni ludzie tutaj - na Forum.

- Tacy, którym sie chce komentować mój dziennik - za co serdecznie, gorąco dziękuję, bo dzięki temu rosną mi skrzydła u ramion.
- Tacy, którzy z własnej, nieprzymuszonej doradzają mi co mogę zrobić lepiej i jak ustrzec sie przed błędami - ogromnie za to dziękuję.
- Tacy, którzy budowali i budują mój dom - bez Was by nie powstał - i dzięki którym sama budowa to była czysta przyjemność. To ogromny dar.
- Tacy, którzy mnie pocieszali w chwilach najtrudniejszych w życiu i śmiali się ze mną w momentach radości. Bez Was nie zaszłabym tak daleko.
- Tacy, ktorzy pomagają innym i mnie dają szansę pomóc innym.
- I tacy, ktorym się chciało mnie odwiedzić/zaprosić do siebie, spotkać sie ze mną na kawie czy winie :) , pogadać, pochwalić, postawić do pionu. Chcę Wam więc powiedzieć, że jesteście dla mnie niezwykle ważni - macie miejsce w moim sercu. Gdyby nie Wy - nie byłoby mnie tu.

I na koniec tego dziwnego, szlonego roku pełnego zadziwienia i niespodzianek ( w końcu jakim cudem powstał ten dom ? :)) dostałam zaszczytny tytuł.

NIby to tylko forum internetowe. Niby to tylko dom. Ale ludzie - ludzie są najważniejsi.
Dlatego :

DRODZY LUDZIE :):) LUDZIE MOJE KOCHANE :):) SERDECZNIE WAM DZIEKUJĘ, ŻE JESTEŚCIE KOŁO MNIE, CHOĆ CZASEM TAK DALEKO.


OBY WAM SIE W ŻYCIU DARZYŁO :)

Chciałam tylko podziękować tak zanim zacznę kleić uszka
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum