dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Tymek C (lustro) - tak powstaje chata Malwy i Kabata :D

    Na początku pragnąłbym przywitać wszystkich budujących swoje wymarzone chatki. Mam na imie Dawid mam 23 lata i razem z małżonką zapragneliśmy mieć swoj własny domek na wsi, na codzien mieszkamy i pracujemy w Wielkiej Brytani, ze względów wiadomych..... Dążymy do tego by wybudować dom bez kredytów, Działkę kupilismy jakiś czas temu, lecz decyzja o budowie powstała zupełnie spontanicznie, czas sie ustatkować i zainwestować w przyszłosć, i tak sie stało. Razem wybralismy
    ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: tymek Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. projekt SEWERYNA pracownia ARCHIPELAG

    Cytat Napisał blond_japonka Zobacz post
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0013.jpg
Wyświetleń:	86
Rozmiar:	81,6 KB
ID:	211669 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0004.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	94,5 KB
ID:	211670Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0124.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	65,4 KB
ID:	211671

    tak to wygląda mam nadzieję ze z dachem wyrobia sie chłopaki do końca wrzesnia .
    Wyszła nam super piwniczka pod tarasem i dołożyłam jeszcze jendo wole oko z tyłu.
    Podniosłam dom o jakieś 20 cm (pustak + cegła)
  3. Zalewanie...

    Chłopacy walczyli od rana w strugach deszczu z szalunkami.. o godzinie 15:00 zaczęło się zalewanie

    Zbrojenie zostało podparte na kostce brukowej żeby nie miało kontaktu z ziemią, zrezygnowaliśmy w ten sposób z podkładu z betonu

    Nazwa:  2.jpg
Wyświetleń: 1035
Rozmiar:  87,2 KB

    Nazwa:  3.jpg
Wyświetleń: 1042
Rozmiar:  96,5 KB

    Były też pierwsze płomienie.. wilgotne gniazdko do którego podłączony był wibrator do betonu spowodowało zwarcie, ale.. bezpieczniki trzymały mimo "płomieni" ...

    Updated 15-09-2013 at 08:36 by arturocz

    Tagi - katalog słów kluczowych: fundament, sułtan, zbrojenie, ławy fundamentowe Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Zbrojenie i zalewanie ław

    Nasze ekipa nieświadomie zrobiła nam prezent z okazji kolejnej rocznicy ślubu ponieważ... w końcu przyjechali

    Wczoraj koparka wyrównała wykop, przyjechały deski na szalunki oraz zostało przygotowane zbrojenie..

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0791.jpg
Wyświetleń:	1071
Rozmiar:	98,0 KB
ID:	211600


    Dzisiaj od rana chłopacy uwijali się z montażem szalunków i układaniem zbrojenia..
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0793.jpg
Wyświetleń:	1075
Rozmiar:	96,2 KB
ID:	211601

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0798.jpg
Wyświetleń:	1083
Rozmiar:	97,9 KB
ID:	211602

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0806.jpg
Wyświetleń:	1078
Rozmiar:	98,6 KB
ID:	211603
    Tagi - katalog słów kluczowych: beton, fundament, sułtan, zbrojenie, ławy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. REMONT ŁAZIENKI - czas start!

    Generalny remont całego mieszkania zaczynamy od łazienki. Jako, że jest to jedno z najważniejszych pomieszczeń chcemy go dobrze przemyśleć...

    Będę tutaj zamieszczać poszczególne etapy powstawania naszej łazienki, od przebudowy po aranżacje, a także to co lubię najbardziej czyli ciekawe inspiracje.

    Kto śledzi mojego bloga wie, że styl industrialny/minimalistyczny/skandynawski jest mi najbardziej bliski i w takich wnętrzach czuję się najlepiej, podobnie jak mój chłopak. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: beton, industrial, przebudowa, remont, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum