dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Elewacja ,Ocieplenie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja 12.jpg
Wyświetleń:	40
Rozmiar:	86,7 KB
ID:	463496
    Witam wszystkich .
    Mamy poważny problem z wodą na elewacji.
    Dodam budynek ocieplony styropianem grubości 20 cm
    Na dachu blachodachówka , membrana ,ocieplenie poddasza pianą paroprzepuszczalną.
    Moje pytanie jaka może być przyczyna i czym to może być spowodowane . ( w załączniku zdjęcie ) Pozdrawiam

    Updated 04-02-2023 at 15:42 by Robi2102

    Tagi - katalog słów kluczowych: elewacja, ocieplenie budynku, ocieplenie dachu Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Modernizacja ocieplenia donku jednorodzinnego

    Witam wszystkich.
    Jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość. Do rzeczy.
    Mam domek z lat 80-tych ocieplony styropianem 5cm wciśniętym między listwy drewniane o rozstawie 50cm. Nie jest on przyklejony. Całość jest pokryta sidingiem. Na dzień obecny takie ocieplenie nie wystarczy. Postanowiłem dołożyć 10 lub 15cm dodatkowego styropianu i pokryć go tynkiem cienkowarstwowym. Zastanawiam się czy mogę zdjąć siding i dołożyć dodatkową warstwę na klej i kołki, ...
  3. Tynki gipsowe

    Witam stoję przed wyborem tynku Gipsowego proszę o pomoc czy tynk mp75 diamant czy zwykły za przeciw proszę o konkretne odpowiedzi
    Tagi - katalog słów kluczowych: knauf tynki Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Podłoże/fundament pod domek letniskowy 35m

    Witam!
    Chciałbym sam wykonać podłoże pod domek letniskowy o wymiarach 6x6. Domek będzie osadzony na bloczkach betonowych takie już dostałem pozwolenie i nie chce zmieniać na osadzanie go na płycie. Chciałbym was prosić o porady dotyczące wykonania podłoża, jaki materiał kupic, czytałem o kruszywie ale jest tyle tego że już sam nie wiem co wybrać żeby było dobrze, solidnie i trwałe. Jaka zagęszczarkę do tego użyć i z jakim obciążeniem. I czy jest mi ktoś w stanie ...

    Updated 18-01-2023 at 11:36 by marcimka (Kategoria)

    Tagi - katalog słów kluczowych: domek, drewniany, fundament, letniskowy, podłoże Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG-20230118-WA0004.jpg
Wyświetleń:	16
Rozmiar:	65,0 KB
ID:	463316   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	domek_drewniany_majka_6x6_8.jpg
Wyświetleń:	15
Rozmiar:	92,6 KB
ID:	463317  
  5. Sudecka zagroda- spełnianie marzeń

    No i dzieje się- choć pewnie jakby mi ktoś powiedział w którym roku dopiero założę dziennik będąc czytelnikiem forum od X lat to pewnie bym nie uwierzyła, że to TYLE potrwa. Ale jak to mówią co nas nie zabije... Dzięki temu, że było dużo czasu na przemyślenia pewne decyzje podjęły się właściwie same. Dla przykładu- odechciało nam się remontowania starej chałupy. Mieliśmy poligon doświadczalny i już wiemy, że to wyzwanie. Zwłaszcza dla perfekcjonistów (sama do nich ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: góry, kanadyjczyk, sudety Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2