dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dziennik budowania i nie tylko

Dziennik budowania i nie tylko

Oceń ten wpis
01 10 2009

myśleliśmy, że już wszystko mamy omówione, ale okazało się, że dalej jest jeszcze sporo rzeczy do ustalenia. Pewnie tak będzie przez całą budowę.
Za projekt zabrał się konstruktor i okazało się, że trzeba dla podtrzymania więźby dorzucić słupy i jakieś płatwie stalowe. Mam nadzieję, że nie podniesie to znacznie kosztów budowy. Większość słupów udało się wmontować w ścianki działowe. Problem jest z jednym, który będzie szedł od parteru do góry przecinając pustkę. Chcemy instalować kozę z rurą wypuszczoną do góry przez dach, więc trzeba będzie jakoś pokombinować z tym słupem, aby było ok konstrukcyjnie i ładnie wizualnie. Trzeba było tez wzmocnić ramę długiego okna w miejscu przechodzenia wieńca. Nie mamy pojęcia jak na tym oknie zamontować rolety? Analizujemy jeszcze wysokość pomieszczeń. Mam podane jakieś na przekroju, ale nie wiem czy to są wysokości już po położeniu wszystkiego czy przed. Wszystkie pytania poszły już do architekta. Mam nadzieję, że rozwieje szybko nasze wątpliwości i będzie można ruszyć z dokumentacją.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum

Komentarze