dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

TORUŃCZYK

  1. Nie lubię poniedziałków ! DOM W WICIOKRZEWIE

    Cytat Napisał TORUŃCZYK Zobacz post
    Nie lubię poniedziałków !
    Wczoraj było dosyć nerwowo 4 dni czekaliśmy na wyliczenie stropów , kierbud przekazał pracownikowi rano podjechałem kierbuda nie było był pracownik
    -Dobry zastałem pan Jacka ?
    - no nie ma go ale obliczył strop dla pana i podał ma być całość pręt fi 16
    - cały strop czy tylko tam gdzie auto ?
    - no chyba cały
    - jak ku... chyba
    - no napisał ze cały -z biura odezwał się następny pracownik i mówi - no
    ...
  2. DOM W WICIOKRZEWIE chudziak

    Cytat Napisał TORUŃCZYK Zobacz post
    Jesteśmy na etapie wczorajszych prac w czwartek na fajrant wymurowano prawie wszystkie ściany na gotowo rano w piątek mieliśmy zalać chudziaka by pojawiły się podłogi nie chodzi po piachu i stawiać stemple pod strop prawdę mówić gruszka miała być na 10 posprzątanie środka wyrównanie rozebranie rusztowań betoniarka beczki myślałem że nie ma szans by było gotowe wszytko na czas rano 6 ( ostatnio coś często budzik dzwoni o tak strasznie dziwnych porach ) przed 8 byłem na
    ...
  3. Dom w wiciokrzewie

    Cytat Napisał TORUŃCZYK Zobacz post
    Jak widać po śladach ciemnej zaprawy szło dość szybko , 6 osób 3 muruje trzech nosi kręci podaje prace czym wyżej raczej spowalniają podnoszenie bloczków na tą wysokość nie należy do przyjemnych i łatwych tej pracy nie chciał bym robić



    po 3 tygodniach pracy wymurowano 4 pełne transporty bloczków to jest 3800 sztuk
    ...
  4. Nasza budowa DOM W WICIOKRZEWIE

    Cytat Napisał TORUŃCZYK Zobacz post
    Budowa ścian fundamentowych
    Cały dom ma być tak wykonany by piwnica nie była widoczna dom nie może być podniesiony nam się to nie podoba ma być na takim poziomie jak projekt . Piwnica musi posiadać pomieszczenia które na gotową powinny mieć 2,6-2,7m wysokości czyli typowe mieszkalne . Z względu na napór zewnętrzny ziemi przy tej głębokości albo mieliśmy co kawałek wypuszczać rdzenie , albo budować na bloczku kładzionym na 38 , i tak zrobiliśmy pomimo budowy z bloczka
    ...
  5. Nasza budowa DOM W WICIOKRZEWIE

    Cytat Napisał TORUŃCZYK Zobacz post
    czas na super magika czyli pan zwany geodetą


    fajny miał taki sprzęcik coś jak nawigacja z podaniem punktu super sprawa wygląda takie cudo tak

    Wszystko poszło ładnie pięknie tyko sprzęt sprzętem ale pan się walnął o 26 cm a to ma duże znaczenie w naszym domu gdyż jest na styk na działce było nerwowo ale udało się to sprawdzić i wyprostować
    Pogoda
    ...
Strona 1 z 2