dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Sroki

    Cześć

    Moja budowa jest dopiero na etapie projektowania.

    Miejsce akcji: Królikowice k. Kobierzyc pod Wrocławiem, działeczka 849m2.

    Czas akcji (planowany): jesień 2002 (stan zero), 2003 (zamieszkanie)

    cdn. a teraz lecę na Tarbud.

    test.....


    _________________
    Pozdr
    Rafał Sroka

    <font size=-1>[ Ta Wiadomość była edytowana przez: sroka dnia 2002-03-21 14:49 ]</font> ...
  2. Dziennik Alicjanki

    MARZEC (część mokra)
    Tego dnia zobaczyłam, że do But-Hali rzucili gumiaczki. Wreszcie doczekałam się czegoś w moim rozmiarze! Pamiętając obraz 40-to latka na budowie Dworca Centralnego uznałam, że takowych potrzebuję aby uznać siebie za profesjonalnego budowniczego (kask sobie odpuściłam). Po pracy pojechaliśmy na budowę, bo jak wiadomo „pańskie oko...”. I tu okazało się, że kupienie gumiaczków było dowodem istnienia kobiecej intuicji, bowiem naszym oczom ...
  3. Dziennik Asi i Sebastiana (ArtMedia)

    Niewiadomo dlaczego wypadły dwa papiaki, samoistnie?!? Najpierw wylazły z desek, a później wypadły. Dwa sąsiednie. Inne O.K.
    Trzeba będzie poprawić.

    C.D.N.
  4. Dziennik "Wiarusa"

    Jeszcze jedna uwaga , może czytają nas własciciele hurtowni budowlanych. Wstaje o 6.00 pracuję od 8.00 do 16.00 , szefa mam niewyrozumiałego(delikatnie mówiac -zero wyjść w czasie pracy) no i popołudnie jest takie że zdążymy odwiedzić z żoną jeszcze jedną hurtownie jadziemy do drugiej i ping pong , drzwi zamknięte . Ceny w sklepach mamy unijne a godziny pracy sklepów, hurtowni komunistyczne od 8.00 do 17.00 , nieraz się trafi do 18.00( OBI itp. to sklepy moim zdaniem nie dla ...
  5. Dziennik "Wiarusa"

    20.03.
    Na budowie nic nowego - tynki się robią - ale terzaz na parterze.Póki co jestem zadowolony , od kiedy w czasie wiosennych porzadków wywiozłem wszystkie puszki i butelki po napojach procentowych znalezione po zimie(stanie surowym) z działki to teraz jeszcze żadnego takiego opakowania nie znalazłem , ... dziwne , albo dobrze sprzątają po sobie albo nic nie piją. Chyba w sobote zrobie próbe i wezmę pare browarków na działke , zobaczymy czy pogardzą moim poczęstunkiem. ...