dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

YaMarzena

Z zasady - SADY :) Budowa YaMarzeny i Wojtka

Oceń ten wpis
Poznajmy się :)

Weekend upłynął nam baaaardzo pracowicie na zwiedzaniu domów naszych znajomych i poznawaniu Forumowiczów. Przez dwa dni dowiedzieliśmy się więcej, niż przez dwa lata czytania Muratora :wink: (kurcze, redakcja nas powiesi za taką antyreklamę :-? ). Ale po kolei:

W sobotę wybraliśmy się do znajomego, który dwa lata temu wybudował dom, a kilka dni przed naszą wizytą zafundował sobie staw kąpielowy. Wcześniej nie chciał z nami w ogóle gadać - dla niego byliśmy cieniasami, którzy nie budują domu :wink: Żartuję oczywiście :P Staw wygląda tak:



To alternatywa dla zwykłego basenu: staw jest tańszy zarówno w budowie jak i późniejszym utrzymaniu, bardziej ekologiczny (nie ma żadnej chemii) i nie wymaga spuszczania wody na zimę. Same plusy. Co prawda o basenie lub stawie zaczniemy myśleć najwcześniej za kilka lat, ale pomarzyć sobie można... :roll:

Za to niedziela upłynęła całkowicie pod znakiem spotkania z Forumowiczami. Dzięki Jagnie (Jagna, jeszcze raz wielkie thanks!), która zaprosiła nas do siebie, poznaliśmy również Maluszków (czyli Beatę i Jacka).

Zaczęło się niewinnie:



Najpierw wyglądało to tak:


A już po kilku minutach tak:

Towarzystwo po prostu pokładało się ze śmiechu. Oj, lubię ich :P :lol: :D

Poniżej kilka fotek z grilla z nieautoryzowanym komentarzem:


To Beata i Jacek (zwani Maluszkami, ale do tej pory nie mam pojęcia dlaczego :wink: )


Jagna i Paweł, czyli nasi cudowni Gospodarze


Metamorfoza Mikołaja - rewelacyjny dzieciak :P


Jagna z dzieckiem... i jak dziecko :wink:


Trzej Ważni Inwestorzy rozmawiają o Ważnych Rzeczach... A kobietki przy piwku... 8)



Na koniec zagadka: Co jest na zdjęciu?

Jagna kazała mi patrzyć na to z zachwytem i podziwiać... Podziwiałam, w końcu życie mi miłe :-? Dla zwycięzcy nagroda :D

Było ekstra, za to jutro na naszej działkobudowie pojawia się prawdziwa, zupełnie nowa.... EKIPA :)

Pozdrawiam
YaMarzena
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum