dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. jak przerobić szkołę na mieszkanie

    ZAKRĘTY LOSU

    Rok 2001 jeszcze jest zima a moja Mama u ktorej mieszkamy zaczyna coś wspominać coś o tym że może też kupi mieszkanie w tym budynku (gmina podzieliła szkołę na pięć mieszkań). No i zrobiła to ale nie kupiła tylko zamieniła. Znalazła w Gorzowie rodzine ktora chciała zamienić kawalerkę na mieszkanie, i tą kawalerką wymieniła z osobą z szkoły w której mieszkamy. Ja wynająłem mieszkanie w tej szkole. Jest bardzo dobrze mamy teraz z żoną 45 metrów ...
  2. "Pamiętnik znaleziony w betoniarce" - Yemiołka + Jano

    NOCĄ...

    A więc stało się! Zaczynają już mnie dręczyć. Wiedziałam, że tak będzie, ale nie przypuszczałam, że tak szybko.

    Pierwszy koszmar przyczołgał się do mnie ubiegłej nocy.

    Zaczęliśmy budowę. Poszło wybitnie sprawnie – nawet jak na sen: stan surowy otwarty osiągnęliśmy w 1 dzień. Włóczę się po hurtowniach i oglądam próbniki z kawałkami blaszanych dachów. Mamy jakiś dziwne daszysko – czterospadowe – ...
  3. Dziennik Alicjanki

    07 Kwiecień (dygresje + drzwi)

    W niedzielę jak zwykle wycieczka krajoznawczo-turystyczna do dawnego uzdrowiska słynącego ze swoich dębów - czyli Grodziska Maz. Na naszej działce moje dzieci mają wszystkie krajobrazy: góry ziemi zebranej spod domu porośnięte trawą i czasami ozdobione skwarkiem głazu narzutowego. Jeziora niedoszłej hydroforni - a przyszłego oczka wodnego (teraz akurat w stanie przyschnięcia) i niedoszłego szamba, w którym tego dnia o mały włos nie ...
  4. jak przerobić szkołę na mieszkanie

    KONIEC 2000

    Zanim nastąpił sylwester 2000 zdążyłem jeszcze wyczyścić belki stropowe część ich ma być widoczna po skończonym remoncie więc wyczyściłem je szlifierką kontową z tarczą z pozakładanym na siebie papierze szlifierka nie ma regulacji prędkości obrotów a tarcza jest tak duża że robi się żyroskop ciężko ją obrucić stawia znaczny opór w powietrzu że ja sobie tym twarzy nie zeszlifowałem przy okazji to się sobie dziwię. No ale belki widać są ...
  5. Dziennik Gregorus-a....

    09.04.2002 vol.2
    Dla Yemiołki - buduję w byłym województwie leszczyńskim (wielkopolska).
    Gregorus