dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Szop

  1. Kominek

    Jak to u mnie bywa wyjechałem rano do pracy, wracam wieczorem i oczom nie wierzę. Ktoś obudował mi kominek. Dziwne to, bo dom zamknięty, domownicy poza domem, "alarmy" biegały po podwórku a kominek jakby zmieniony. Podejrzewam, że to zrobiły Ghule, które ostatnio osiedliły się w lasku.



  2. Malkontent w domu z bali

    A podwórko-ogród mam zadbany bo utrzymuję trzech ogrodników.

    Od lewej siedzą:

    1. Rzepka Piastówna - owczarek wołyński - SZEFOWA
    2. Jolly od Rumcajse a Monky - mastif tybetański - GŁÓWNY KOPACZ
    3. Tutka Czesław Kavi Cor Forte - mastif tybetańki - ADMINISTRACJA I NADZÓR ARTYSTYCZNY



  3. Malkontent w domu z bali

    Może się komuś przyda - sposób na olistwowanie stykau ściana z bala - podłoga.

    Tak to wyglądało na początku:



    1. Zapianować szczeliny.

    2. Przykrecić do bala listwy (w moim przypadku 23x70) - klinując je tak, aby na całej ich długości była podobna szczelina.



    3. Wykorzystując narzędzie, ...
  4. Malkontent w domu z bali

    Na zewnątrz zauważalne zmiany.











    Do skończenia został garaż - jak będzie wyglądać ...
  5. Malkontent w domu z bali

    Pod szczęśliwą gwiazdą się chyba urodziłem. Najpierw dziecko litościwe i zmyślne zaskoczyło mnie meblami. A tu nowa niespodzianka - siedzę przed chałupką, minę mam chmurną - nic mi się nie chce robić, patrzę i widzę za czymś co miało być płotem chłop jakiś przechodzi.
    Dzień dobry mówi i ciągnie dalej - gospodarzu (obyty jakiś) płot wypadało by skończyć a i taras by się przydał. Noo - inteligętnie odrzekłem. A on na to to ja wam to zrobię - i zrobił.


Strona 1 z 3