dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Budowa domu rodzeństwa Różanowskich

    Wesprzyj budowę domu Nicea 2 rodzeństwa Różanowskich chorującego na zanik mięśni przekazując 1% podatku, darowizną lub robiąc zakupy z aplikacją fanimani.

    Załącznik 440803

    Updated 13-02-2020 at 20:13 by Jarrek.pl

    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, nicea 2 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	46.jpg
Wyświetleń:	34
Rozmiar:	92,9 KB
ID:	440811   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1.jpg
Wyświetleń:	17
Rozmiar:	101,0 KB
ID:	440808   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	22.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	96,1 KB
ID:	440809   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	34.jpg
Wyświetleń:	14
Rozmiar:	97,3 KB
ID:	440810  
  2. Ekonomiczny 1A po modyfikacjach

    Witam wszystkich,

    Jako że ceny mieszkań w obecnych czasach są przerażająco wysokie postanowiliśmy kupić działkę i wybudować dom, jako że nie mam dużego pojęcia w zakresie budownictwa postanowiłem trochę podrasować swoją wiedzę za pomocą internetu i jak udało mi się wyczytać najtańszym domem jest dom o prostej bryle z dwuspadowym dachem oraz bez piwnicy, także najbardziej z projektów spodobał nam się ekonomiczny 1a pasuję także idealnie do naszej prostokątnej ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dziennik, ekonomiczny 1a Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dom z projektu denver Dom Pasja

  4. Abakon z ogrodem zimowym (bez ogrodu)

    Zapraszam do śledzenia naszego dziennika budowy.
    Projekt domu "Abakon z ogrodem zimowym" ze zmianami.

    Zacznę od tego, że od kilku lat wynajmujemy z mężem mieszkanie w Krakowie. Jakiś czas temu zaczęliśmy się przymierzać do kupna swojego M1. Krakowskie blokowiska nie spełniły jednak naszych oczekiwań. Wstrzymaliśmy się i temat umarł.

    Na początku tego roku postanowiliśmy spełnić swoje marzenie i wybudować dom. Wiele osób odradzało ...
  5. Budowa domu - Realizacja projektu indywidualnego

    Witam wszystkich użytkowników i czytelników.

    Nadszedł już czas, aby pierwszym wpisem otworzyć mój dziennik budowy.
    Postaram się w kolejnych dniach, mniej lub bardziej szczegółowo, opisywać wydarzenia z placu budowy.
    Kilka zdań o samym projekcie.
    Zdecydowaliśmy się na projekt indywidualny, częściowo ze względu na wymiary działki lecz głównie z powodu chęci dopasowania go w 99% do własnych pomysłów i potrzeb (które pewnie będą zweryfikowane ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: budowa, dziennik, indywidualny, parterowy Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 15