dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Sardynia IX z płaskim dachem

Witam.
Na początku chcę się przedstawić
Mam na imię Janusz
Od urodzenia mieszkałem na wsi do czasu aż doszło do ślubu i sytuacja zmieniła się pod kontem mieszkania i musiałem zasiedlić się w bloku gdzie męczę się już 14 lat.
Przyszła pora na zmianę decyzji o budowie własnego mieszkania.
W sierpniu doszło do zakupu działki 1370m2 i wybrania projektu https://www.studioatrium.pl/projekty...a-ix,1201.html
Działka była zakupiona od dziadka z warunkami zabudowy na jego wnuczke ale o kącie pochylenia dachu od 20 stopni więc maszeruje do urzędu z zapytaniem czy mogę tam postawić dom z płaskim dachem.I jak to w naszych urzędach zaczęła się przepychanka,że to ,że tam to,że plan zagospodarowania itd.
Więc wsiadam w auto i jadę na działkę i lukam dookoła i jest,dziadek od którego kupiłem ziemię po sąsiedzku ma domek tz. kostkę( ale kostka ma dach o spadku ok 10-15% czego nie widać bo zasłaniają ogniomury).Wsiadam w auto i jazda do urzędu z żoną na spowiedź.
Urzędas otwiera komputerek i patrzy w google map na zd. satelitarne,i mój atak by go wyprzedzić niech Pan patrzy tam już stoi taki dom czyli powinno dać rade i nam dach płaski postawić. No i tym własnie podstępem udało mi się urzędnika wprowadzić w maliny,krótki gadulec i mamy czekać na zmianę warunków.

ma żadnych wpisów w Dzienniku Budowy