dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dom na piasku Z162 GLv2

  2. Dom na piasku Z162 GLv2

  3. Dom na piasku Z162 GLv2

    Cytat Napisał bundes Zobacz post
    Witam Wszystkich w tym 2020 roku i życzę wam wytrwałości i spełnienia marzeń.
    U nas w dzienniku była spora przerwa ale też sporo się działo na chwile obecną mamy prawie SSZ w środku robimy ścianki działowe na parterze. Ale może chronologicznie postaram się troszkę pouzupełniać.
    Ściany zakończyliśmy stawiać w maju 2018 i tu wielkie podziękowania dla Teścia który cały czas mnie wspierał przy robocie i mobilizował do pracy.
    Po ścianach nadszedł
    ...
  4. Dom na piasku Z162 GLv2

    Cytat Napisał bundes Zobacz post
    na razie pierwsza warstwa idzie na zaprawie cementowo-wapiennej z plastyfikatorem co do kleju to mam ATLAS SILMUR szary jak bloczki ale nie wiele mogę o nim powiedzieć na chwile obecna, jak zacznę robić kolejne warstwy na kleju to dam znać
  5. Dom na piasku Z162 GLv2

    Cytat Napisał bundes Zobacz post
    Minęło sporo miesięcy, nadeszła "zima" i w mojej opinii ceny materiałów miały iść w dół a tu wręcz odwrotnie . No to podjąłem męską decyzję i zamówiłem materiał, zanim ceny nie zwariują na sezon . po analizie rynku lokalnego, internetowego i marketowego wybrałem bloczki z bielskiego prefabetu w wersji 550 o wymiarach 24x49x24 cm uchwyt + pióro- wpust, w lokalnym składzie budowlanym dogadałem cenę i na płytę wjechały mi pierwsze palety.
    Chwile
    ...
Strona 1 z 3