dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Kanalizacja podchudziakowa

    - 12-06-2015 - 22:18 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    Sama planowalam, zakupiłam materiały i nadzorowałam. Żałuję, że nie sprawdziłam puszczając wodę (beton na zalanie już jechał, a z drugiej strony było zasypane - zeby przy zageszcaniu scianki sie nie wyboczyly)...

    W sumie 2 piony, wyjscie pod kratkę w garażu i pod prysznic w łazience na dole. I pod reku i piec (chyba przesadziałam z ta 160/110) Rurek tak dużo dla osłony...

    Wodę podciągnęłam nie wg projektu czyli na ścianie zewn. bo jak oni ...

    Updated 12-06-2015 at 22:32 by questa

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Mądry po szkodzie :)

    " Panie, trzeba było najpierw tynki robić". "Panie, dylatację trzeba kuć, żeby cokoliki nie odpadały pod wpływem temperatury z podłogówki " " Panie, trzeba porządek z tymi gwoździami na suficie, po deskach, zrobić ". Nie będę więcej cytować. Ekipa od tynków dała nam wyraźnie do zrozumienia co o nas myślą. Najważniejsze jednak, by dojść do porozumienia Tynkarze okazali się bardzo wyrozumiali, wzięliśmy sobie do serc ...
  3. Glowny Logistyk

    - 12-06-2015 - 21:50 (Lekko zmieniona jabłoń z pracowni MTM Styl - Wroclaw)
    Zostałam głównym logistykiem budowy. Robię zamówienia -na szczęście z projektem zakupiliśmy kosztorys, a w nim obmiar robót i materiałów.

    Głównym dostawcą został Bechcicki - polecam panią Anię Nowicką (okazało się że Manex wcale aż taki tani nie jest), choc Emulbit nawierzchniowy kupowałam w hurtowni Builder, a pierwsze folie w Kemie (jeszcze nie odkryłam Bechcickiego). Dostawca stali: Stal-jan (pani Marta Foryś) i Konsorcjum Stali z ul Zakrzowskiej - p. ...

    Updated 19-06-2015 at 09:39 by questa

    Tagi - katalog słów kluczowych: bechcicki, keraterm, stal-jan Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. 15.06.2015

    Witam . Dzisiaj geodeta wytyczył budynek , jutro zakup rur drenarskich i studni . Mam nadzieję że wszystko ogarnąłem i w poniedziałek o 8 .00 ruszamy. Postaram się wrzucać zdjęcia na bieżąco .
  5. Posadzki

    Odwieczne pytanie " co było pierwsze, kura czy jajko" ? Podobnie było u nas w kwestii - wylewki czy tynki. Co człowiek to inna opinia. Nie doświadczysz na własnej skórze, to nie będziesz wiedzieć.












    ...