dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Jest pozwolenie :) I dylemat z dachem :/

    Sprawy nabierają tempa


    Mam już pozwolenie na budowę Złożyłem dziennik budowy w starostwie i po świętach w zasadzie będzie do odbioru. Kierownik budowy jest, wiec można powoli zaczynać


    Póki co wygląda na to ze dobrze wybrałem murarza. Kogo w okolicy bym nie pytał, to mega go zachwalają , a domów postawił naprawdę dużo. Do końca nigdy nie ufam takim zapewnieniom bo równie dobrze mogę mieć pecha, ale póki co wygląda na to ze ...
  2. Pelikan XI lub też Pelikan XVII - jak kto woli

    Różnica jest tylko w kącie nachylenia dachu. Dla XI jest to 30 st. dla XVII jest to 35st. Odrobinę zmienia się również wysokość dachu. Po namysłach wyszedł jednak dach bardziej stromy, za to bez żadnej ścianki kolankowej.
    Tagi - katalog słów kluczowych: antresola, pelikan xi, pelikan xvii, pustka nad salonem Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Ogrzewanie podłogowe,tynki,posadzki .

    Dłuuugo mnie tu nie było,jakoś tak czasu nie było żeby posiedzieć na forum,aczkolwiek w necie spędzam sporo czasu,prawie wszystkie rzeczy ''wykończeniowe''kupuję przez internet.Tak tak to jest to co większość z nas lubi najbardziej czyli wybieranie koloru płytek,wybieranie mebli do kuchni,wanna,umywalka,zlew,piekarnik,płyta,piec.. .takkk to wszystko już właśnie mam.
    A co do postępu na budowie to jesteśmy na etapie czekania...aż wyschną tynki i posadzka,lada chwila ...

    Updated 24-03-2016 at 07:01 by kamcia12

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Wiosna i ściany szczytowe

    trochę zdjęć z budowy , ława pod murek oporowy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kopia DSC03264.jpg
Wyświetleń:	1465
Rozmiar:	92,2 KB
ID:	350960 i ściany szczytowe.Przed nami wybór dachówki i okien Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07018.jpg
Wyświetleń:	1462
Rozmiar:	100,5 KB
ID:	350961Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07014.jpg
Wyświetleń:	1463
Rozmiar:	96,3 KB
ID:	350962Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC07010.jpg
Wyświetleń:	1462
Rozmiar:	101,1 KB
ID:	350963
    Pozdrawiam

    Updated 24-03-2016 at 19:37 by PLAŻA W LESIE

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Rozdzielacz CO

    Szykujemy się pod tynkowanie więc dzisiaj pojawiło się kilka nowych elementów w naszym domku dokładnie pierwsi mieszkańcy
    Pierwsze kroki ku domowego ciepełka.
    Panowie od hydrauliki zamontowali:

    Serce ogrzewania podłogowego czyli
    Pan Rozdzielacz 1:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160323_175616.jpg
Wyświetleń:	138
Rozmiar:	63,1 KB
ID:	350918Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20160323_175647.jpg
Wyświetleń:	141
Rozmiar:	59,3 KB
ID:	350922
    Pan Rozdzielacz 1 mieszka sobie w szafeczce w Moim garażu (jedna z dwóch pięknych szafeczek)
    Pan rozdzielacz 2:
    ...

    Updated 23-03-2016 at 20:36 by Jarek_i_Justyna

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum