dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Okna

    Okna wjechały w listopadzie ubiegłego roku. Niestety kilka nieudanych prób dodania nowego wpisu w dzienniku totalnie mnie zniechęciły i zaprzestałem tego "procederu" Byłem dziś ciekaw czy coś się zmieniło i miła niespodzianka. A więc okna z WITRAŻA na profilu TROCAL MD72. Wszystkie okna w zakresie Uw=0,69-0,82. Już gdzieś pisałem na forum, że gdyby zgrzewy były ładniej zrobione to wszystko byłoby lux. Nie jest źle ale widziałem ładniejsze, może to po prostu kwestia ...

    Updated 14-11-2021 at 09:43 by swierol

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_1168-kopia.jpg
Wyświetleń:	110
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	458185  
  2. Dom z bali

    Budowa naszego wymarzonego domu z bali ruszyła w czerwcu 2021. W naszych głowach dom buduje się od prawie dwóch lat
    Dom parterowy, powierzchnia 120mkw, bale sosnowe 20cm.

    Stan na dziś widać na zdjęciach. Działamy dalej, czekamy na górne okno w salonie i na drzwi zewnętrzne.
    W międzyczasie i w wolnych chwilach wnętrze szlifuje niemąż, samodzielnie

    Updated 24-10-2021 at 10:31 by maniulka

    Tagi - katalog słów kluczowych: bale, dom z bali Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Remont mieszkania z wielkiej płyty

    Dzień jak co dzień skuwanie płytek szło powoli, ale szło... Jakie było moje zaskoczenie gdy pod płytkami w korytarzu i kuchni znalazła się czarna substancja przypominająca smołę. Po sprawdzeniu w internecie okazało się że to subit- substancja rakotwórcza którą jak azbest po prostu trzeba usunąć. Oznacza to dla mnie kolejny nieplanowany wydatek i przedłużenie remontu
    Tagi - katalog słów kluczowych: remont, subit., wielka płyta Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Murator c339 Wprawny

    26. sierpnia - płyta zalana cała czas poczekać aż doschnie przez 3 tygodnie i potem montaż samych ścian i dalsza zabawa. Jak na złość wyszło słoneczko wtedy kiedy potrzebowałbym delikatny deszczyk by beton mógł dobrze związać ( cóz pogoda jest jedynym czynnikiem na który nie mamy wpływu)
  5. Murator c339 Wprawny

    Sierpień - czas wbijać pierwszą łopatę i rozpoczynać budowę .

    2 sierpnia przyjazd geodety i wbicie gwoździ geodezyjnych w ziemie coś wreszcie się rusza .

    4 sierpnia telefon od p.Pawła ze termin rozpoczęcia robót i wykopy przesuną się o tydzień oraz bardzo przeprasza za zaistniałą sytuacje cóż nie sprawia nam to żadnego problemu zamiast 9 sierpnia wejdą dopiero około 16 - pikuś po czekaniu takiego czasu tydzień w ta czy w tamta nie gra roli ...