dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzień 167. Prace wewnątrz

    Podłoga w pomieszczeniu gospodarczym prawie gotowa.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1329.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	88,0 KB
ID:	411858

    Belki w salonie też już na swoim miejscu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1315.jpg
Wyświetleń:	65
Rozmiar:	85,0 KB
ID:	411859 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1321.jpg
Wyświetleń:	56
Rozmiar:	95,4 KB
ID:	411860 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1322.jpg
Wyświetleń:	61
Rozmiar:	80,8 KB
ID:	411861

    A Naczelny Glazurnik postanowił pobawić się w układanie cegieł (na prośbę Hebanu).

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1323.jpg
Wyświetleń:	67
Rozmiar:	86,8 KB
ID:	411863
    Tagi - katalog słów kluczowych: belki, kominek, pomieszczenie gospodarcze, płytki, salon Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dzień 166. Konstrukcja tarasu. Belki nad salonem

    Za oknami powstaje konstrukcja tarasu.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1308.jpg
Wyświetleń:	80
Rozmiar:	98,8 KB
ID:	411807

    A w salonie montowane są belki.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1311.jpg
Wyświetleń:	78
Rozmiar:	81,3 KB
ID:	411808 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1313.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	89,7 KB
ID:	411809

    Przyspieszamy też układanie płytek w pomieszczeniu gospodarczym, bo po majówce wchodzi elektryk z rozdzielnią.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1314.jpg
Wyświetleń:	69
Rozmiar:	89,8 KB
ID:	411810
    Tagi - katalog słów kluczowych: gres, pomieszczenie gospodarcze, płytki, salon, taras Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. czy to się kiedys skończy?

    Okna wstawione. A jednak końca prac nie widać. Ciągle czekamy na grzejnik podłogowy i marmurowy próg w nowe otwory okienne. W całej części dziennej domu mamy posadzki z białej żywicy epoksydowej. Uwielbiam tego rodzaju nawierzchnie, jednak mają one jeden mankament: problematyczne jest uzupełnienie posadzki w przypadku np. zmiany ścianek działowych czy powiększenia otworów drzwiowych. Dlatego po wymianie okna zamówiłam u kamieniarza białe marmurowe progi.

    Dom z zewnątrz ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: okna, remont, salon, wymiana okien Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Tynki gotowe

    Witam ponownie,

    Z ekipą od tynków pożegnaliśmy się 1,5 tygodnia temu. Wyszło bardzo dobrze, jak na tą chwilę, bo pewnie coś tam wyjdzie jeszcze po malowaniu. Co prawda sprawdzaliśmy ich wykonanie na różne sposoby, pierwszy stary sposób pod lampę, drugi łata 5m i powiem szczerze, że naprawdę jest dobrze. Tynki cementowo wapienne zaciągane piachem kwarcowym gotowe pod malowanie. Tanio nie było, ale kasa warta efektu, a to chyba najważniejsze, bo niema nic lepszego ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: antresola, salon, tynki cementowo-wapienne, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Nasze nowe okno na świat

    Mieszkamy już ponad dwa tygodnie. W tym domu czuję się jak na ciągłych wakacjach. Jak w jakimś hotelu. Wszystko wydaje mi się takie przestrzenne i cały czas jeszcze nieosiągalne...
    Frajdę sprawia mi przecieranie, wycieranie, sprzątanie, gotowanie, krzątanie, przekładanie... Łomatkoboska, kurą domową się stałam!!!
    Na koniec dzisiejszego dnia, aby uwiecznić ład i mir domowy (jakby kiedyś mi przeszło... ), chwyciłam za fotoaparacik i pocykałam. ...
Strona 1 z 2