dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Najlepsze dzienniki budowy

  1. Dom z keramzytu - EXPOBUD

    W związku z tym, że każdy nowy wpis ma ograniczenia dot. ilości zamieszczanym zdjęć popełniłem drugą część dotyczącą montażu ścian.

    Muszę przyznać, że mało rzeczy w dzisiejszym świecie jest mnie w stanie zdziwić szczególnie jeśli chodzi o propozycje firm oferujące usługi różnej maści .Teraz już na każdą ofertę trzeba brać poprawkę dotyczącą marketingowych zabiegów mających na celu omamienie i "złapanie" klienta - w tym wypadku, oczywiście ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170626_120818.jpg
Wyświetleń:	507
Rozmiar:	96,4 KB
ID:	392307   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170626_141425.jpg
Wyświetleń:	389
Rozmiar:	96,0 KB
ID:	392308   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20170626_141537.jpg
Wyświetleń:	369
Rozmiar:	99,3 KB
ID:	392309  
  2. Pistacjowy zawrót g?owy :-) - dziennik Dabell

    Po nocnej burzy i prawie huraganie, który przeszedł nad naszym domkiem, smutnie pożegnaliśmy nasz blaszany garaż :( . Został zmieciony z ziemi, boczne ściany z blachy pozrywane, pogięte, konstrukcja powyginana - wygląda jakby tir :roll: po nim przejechał . Poprosiłam p. Piotra o uporządkowanie teremu i pozanoszeniu szczątkowych materiałów do domu. Dobrze, że za chwilę będą okna i dom zamknięty. Szok.
    Najważniejsze - dom i dach jest w całości !!!

    Dzisiaj ...
  3. Dziennik Budowy CoolaTT

  4. Dziennik Junony - dom w hibiskusie

  5. BUKOWO 9 :))) Chatka Iwy i Artka

    W miedzyczasie trzeba byo także dokończyć nasz sprytny drenaż i wykopać studzienkę zbiorczą. Studzienkę ulokowaliśmy blisko granicy działki jakieś 25m od rogu domu. Czekała nas kupa ubitej gliny do przerzucenia... Zatrudniliśmy do pomocy miejscowych chłopaczków.


    W trakcie kopania wydobywaliśmy z ziemi różne dziwy. I tak od góry: koziołek z garbem, baranek, piesek i kura :wink:

    ...
Strona 11 z 26