dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

AGNIESZKA31

Miał być drewniany, będzie murowany - w Maliniaku...

Oceń ten wpis
:D :D :D Ja to jednak mam siłe perswazji.(musze sie pochwalić bo nikt mnie nie chwali)
Wsciekła na cały swiat i przede wszystkim sasiadów....poszłam spać.A po cholere mam sie denerwować ,zdałam sie na los.Chociaż troche mu pomogłam.Powiedziałam jednemu z odbiorców wody policjantowi-żeby sie przyzwyczajał do kąpania w rzece .Zdumiony pyta Czemu???.A ja (dyplomatka hihi 8) No wiesz ,jak mnie pan M i pani M nie przestaną wkurzac to ja jutro zajeżdzam koparami i cos mi sie zdaje że ta wasza woda to przestanie płynąć.No i oczywiscie i ty i 10 innych idzcie podziękowac kochanym sasiadom bo to ich zasługa.
Rano CUD!!!Wpada pani M z córka----z przeprosinami,takie tam pierdoły o nieporozumieniu.tere fere- papier na gaz i prąd jest!!!!!!Czyli pozwolonko na pismie .!!!!!Ładnie ja tam musieli zmaglowac pozostali ... :wink: :wink: :wink:
Obyło sie bez flachy u złomiarza.
A dzisiaj ponieważ cudna pogoda- zasuwam na działeczke posiać trawke.Oczywiscie po pracy.A mój Braciszek podsunał mi fajny pomysł.On w Szkocji robi bogatym ludziom ogródki i oczka wodne.Powiedział ,że fajnie jesienia wygladaja kwitnące wrzosowiska,że mozna te wrzosy posadzić u mnie.Jak nie znajdziemy w sklepie ogrodniczym to mi "przemyci"nastepnym razem.Ale mam dobry humor -tfuuu.Pierwsza większa bitwa -wygrana.Zobaczymy jak bedzie z cała wojna -pod tytułem-BUDOWA DOMU.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum