dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Wczoraj trochę się działo. Pojawiła się ekipa od dachu. Dorzucili płotki przeciwśniegowe, kominek do kanalizacji i wyrzutnię.

    Wyrzutnia fi 150 bo większej nie znalazłem. Do tego okazało się, że nie ma ani elastycznego, ani regulowanego przyłącza - jest prostopadle do połaci i muszę się jakoś do tego podpiąć.



    Przypomniało mi się, jak to w markecie oglądałem
    ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Wyrzutnia1.jpg
Wyświetleń:	320
Rozmiar:	58,7 KB
ID:	414517   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Poler1.jpg
Wyświetleń:	325
Rozmiar:	46,5 KB
ID:	414518   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Parapet1.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	46,5 KB
ID:	414519   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kornik2.jpg
Wyświetleń:	321
Rozmiar:	41,7 KB
ID:	414520   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Kornik1.jpg
Wyświetleń:	318
Rozmiar:	32,2 KB
ID:	414521  

  2. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

    W weekend lepsza połowa wizytowała budowę. I zawyrokowała, że w łazience ma być parapet drewniany. W ostatniej chwili zmieniła wcześniejszą koncepcję, że będą płytki dookoła.
    I drugi dzień szukałem stolarni, co mi to zrobi od ręki. W końcu znalazłem



    Resztę parapetów zamówię lada moment przez net.

    W salonie chyba zagoszczą takie "rustykalne" ...

    Updated 07-06-2018 at 23:16 by Kaizen

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Parapet1.jpg
Wyświetleń:	331
Rozmiar:	69,6 KB
ID:	414513   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Rozeta1.jpg
Wyświetleń:	364
Rozmiar:	73,9 KB
ID:	414514   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ŁM1.jpg
Wyświetleń:	375
Rozmiar:	43,3 KB
ID:	414515   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ŁM0.jpg
Wyświetleń:	368
Rozmiar:	45,7 KB
ID:	414516  
  3. Dzień 210. Kanalizacja

    Dzisiaj rozpoczęły się z lekkim poślizgiem roboty związane z budową kanału sanitarnego. W ciągu tygodnia całość prac ma się zakończyć.
    A ja powoli (bo czasu wolnego mało) robię rozprowadzenie wody w pomieszczeniu gospodarczym i będziemy montować armaturę.
    Tagi - katalog słów kluczowych: kanalizacja, kanał sanitarny, woda Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Budżetowy (TCO) z przyciętym budżetem, przy stacji PKP z widokiem na las...

    Cytat Napisał Kaizen Zobacz post
    Poprzednio jak byłem na budowie to lało. I lało mi się z rynny. Niby normalne, ale nie tu, gdzie powinno.




    Dzisiaj rozebrałem i okazało się, że ekipa od elewacji odwrotnie zamontowało mi kolano.

    A że takie kolano jest trochę dziwne, bo z jednej strony jest dwukielichowe i ma wyznaczony kierunek przepływu (jest strzałka) to trochę dziwi, ze "profesjonaliści"
    ...
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Rynna.jpg
Wyświetleń:	361
Rozmiar:	51,0 KB
ID:	414439   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	WavinRynna.jpg
Wyświetleń:	388
Rozmiar:	7,1 KB
ID:	414440   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Ł1.jpg
Wyświetleń:	395
Rozmiar:	51,0 KB
ID:	414441  
  5. Czerwiec 2018 cz1

    Najbliższa przeszłość:
    Mamy 5 czerwca. Od ostatniego wpisu minął miesiąc. W tym czasie załatwiałem następujące tematy.
    1. Jestem po wstępnej rozmowie z ekipą budowlaną. Ekipa jest sprawdzona, więc nie chcę kombinować i szukać innej. Jeśli się wyrobię z formalnościami, panowie mogą rozpocząć od lipca/sierpnia (jeden z klientów im odpadł). Cena robocizny (stan surowy otwarty - robocizna) została ustalona.
    2. Podpisałem umowę z projektantem. To, o czym ...

    Updated 05-06-2018 at 11:26 by rabarbar1

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum