dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nefer-JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję

Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

Oceń ten wpis
Ano i już po urlopie :(
Kolanko trochę suchnięte po dyskotekowych szaleństwach - gorzej bywało Froschku :):)

Ale znowu wracam do mojego ulubionego tematu czyli domku :):):)

W dniu wyjazdu odebrałam analizy odwiertów od moich geologów - pomimo, że zrobili dodatkowe odwierty i jeździli do mnie cena pozostała taka jak rozmawialiśmy a nawet ciut niższa.
Zakładałam 1200 pln a zapłaciłam 1100 pln. Mam bardzo pięknie zrobione raporty łącznie z analizą wody gruntowej ( która nie jest agresywna w stosunku do materiałów fundamentowych) i dodatkową analizą gęstości gruntu.
Panowie są przemili, fachowi i jeszcze potrafią doradzić.
Więc jeśli kto szuka geologów do odwierów - służę kontaktem.

Od poniedziałku zaczynam od nowa - wizyta u architekta zobaczyć jak tam adaptacja.

Zdecydowałam się na oddzielne wejście, co daje dodatkową garderobę po naszej stronie ( taką byyyyczą w wiatrołapie) przeniesienie drzwi do łazienki z salonu do hallu ( za drzwiami) - zresztą jak będzie już wszystko naniesione to wkleję "przed" i "po" łacznie ze zmianami mieszkania rodziców - mnie się zdecydowanie bardziej podoba.

Pani architekt znalazła błędy w projekcie gotowym - na przykład źle wrysowane okna na poddaszu. A i mam jeszcze schodek w garażu - zabroniony przez normę :):) ALe wszystko się wyrówna :)

Ciekawa jestem jak tam postępy z mediami i uzgodnieniami - zaczynam od poniedziałku :)

Także już do Was Kochani wróciłam - i wcale nie żałuję :):):):)
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum