dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

beata

Dziennik Beaty

Oceń ten wpis
nareszcie już jutro będę miała kadziona podłogę!!!!! HURA
ale od początku. Jak skończyli nam ocieplać niestety mieliśmy postój, zabrali mi rodzice naszych murarzy do siebie i musieliśmy poczekać aż skończą. W międzyczasie zalaliśmy taras, jaki wydał się od razu wielki, już nawet go wypróbowaliśmy, tzn. urządziliśmy na nim grila. Brama zamontowana, dobrze się trzyma, trochę maiłąm z tym ubaw, bo mąż z pracownikiem zamknął się w garażu a ja czychałm na zewnątrz, bo oczywiście czegoś tam zpomnieli. Czasami im dogryzałam, że miejsce pracy przygotowuje się zawczasu,a nie dopiero donosi, więc muszą trochę poczekać aż znajdę potrzebną im rzecz( co oczywiście czasami specjalnie przeciągałam):razz: Aż w końcu ją zamontowali, lekko się odmyka i zamyka, co ma dla mnie znaczenie, bo nie wyobrażam sobie takiego wielkiego kolosa podnosić własnymi siłami. :roll:
ale spotakła nas też rzecz smutna, ukradli nam agregat, przez co zostaliśmy na razie bez wody i wiertarkę :sad: Jakbym dopadła tego drania tobym mu z d.... nogi powyrywała, Co za hołota. Dlatego koniecznie musimy jak najszybciej postawić ogrodzenie i wpuścić groźnego psa, jak następnym razem mu się zachce do nas włamać, to niech ma ślady naszego psa. Odrodzenie całe leży już kupione, tylko trzeba je zamontować i będziemy robić to jak najszybciej.
A teraz o przyjemniejszych rzeczach:
Parapetówa już zrobiona w nowym domu, było nastrojowo przy świeczkach.Wszystkim się podobał nasz wybór prokektu, szczególnie rozmieszczenie pomieszczeń na górze, bo do wszystkich jest dostęp łatwy z przedpokoju, zresztą wejścia mamy ułożone w formie półokrągłej. Nie mówiąc o tym,że bardzo im się podobało,że pokoje dzieci są koło siebie a nasza sypilania trochę oddalona.Także razem z mężem chodziliśmy dumni z pochwał i oczywiście kwiaty podarowane w prezencie na nowe mieszkanie zostały już w domu. Pięknie się prezentują w tym surowym jeszcze klimacie.
Także myślę, że po położeniu podłogi nareszcie będziemy mogli wprowadzić się, ale oczywiście dowiem się o tym dopiero po wykonaniu prac, jak coś innego nie wyskoczy.
cdn
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum