dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Zgłoszenie POŚki - wizyta trzecia, nie ostatnia

    Po otrzymaniu mapki sytuacyjnej i naniesieniu na niej planowanej oczyszczalni, po uzupełnieniu wniosków i dołączeniu opisu technicznego oczyszczalni Gama Plastic oraz niezbędnych świadectw potwierdzających zgodności z wszelkimi normami wybrałam się po raz trzeci do Starostwa.
    Pokój Numer 1
    JA: "Czy Pani przyjmuje zgłoszenia zamiaru budowy oczyszczalni?"
    MIŁA URZĘDNICZKA: "Tak"
    J: "To proszę sprawdzić, czy moja teczka zawiera wszystkie ...
  2. Odrolnieni

    Ciąg dalszy przygód z papierkami. Po wakacyjnej ciszy wczoraj nastąpił zmasowany atak:
    - Starostwo Powiatowe za pomocą poczty poinformowało, że 5/9 naszej ziemi przestaje być użytkiem (a raczej nieużytkiem) rolnym, a zamienia się w teren budowlany
    - architektka od przyłączy zadzwoniła, że jak tylko uzgodni przebieg przyłącza z gazownią, co nie potrwa dłużej niż dwa dni - będzie miała dla nas gotowe projekty przekładki i przyłączy wody i gazu
    - architektka ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: lukrecja 2, projekt, przyłącza uzgodnienia Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Aridela- dach.

    Lukarny ocieplone zostały styropianem frezowanym Lambda ze Swisspora.
    Cieśle pracują przez piec dni w tygodniu o 7- 17, szef ekipy dekarzy cześć pracowników osobiście odbiera z pracy. Poniżej zdjęcie zrobione o 17.20, pracownicy powinni od 20 min. czekać na dole na przyjazd szefa.


    Takich pracowników to chyba ze świeca szukać.
    No cóż nie wszystko idzie tak jak powinno. Przez ...

    Updated 30-11-2018 at 13:13 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela. lubelskie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  4. Aridela- dach

    30.08.
    Powrócili cieśle i sześcio osobowa ekipa popchnęła prace znacznie do przodu.





    03.09.
    W trakcie okładania foli na krokwie murarze wznieśli komin. Zużyto 140 pelnych cegiel klinkierowych. Przy ich zakupie trzeba było uważać, gdyż znaczna ich cześć z palety była uszkodzona.

    ...

    Updated 30-11-2018 at 13:14 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela. lubelskie, dach, krokwie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.
  5. Aridela- dach.

    26.08.
    Tak jak Jareko zapowiedział obmiarowanie otworów okiennych odbyło się w poniedziałek.
    Parę miesięcy temu kolega klinik zamontował okna Hekaplastu w kolorze daglezja .
    Kolor bardzo mi się spodobał, wiec długo się nie zastanawiając postanowiłem wybrać własnie ten. Okna maja być wyprodukowane pod koniec Października. W jednym pokoju mam lukowe skrzydła balkonowe . Własnie do tych drzwi odpowiednio wyprofilować trzeba było nadproże.
    Zastanawiałem ...

    Updated 30-11-2018 at 13:16 by Tomaszs131

    Tagi - katalog słów kluczowych: aridela. lubelskie, dach, folia paroprzepuszczalna Edytuj Tagi
    Kategorie
    Aridel II lustrzane odbicie.