dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Seba7207

  1. Do belki belka, do deski deska...

    Komentarze prosze umieszcza w dzienniku.
    Troche mnie nie było, brak dostępu do internetu. Aktualnie własnotręczne układanie podjazdu, wykonanie balkonu, także cały czas jest coś do zrobienia.

    Podjazd



    A tak wygląda to od strony drogi



    Ponadto oczekujemy na schody (mają ...
  2. Do belki belka, do deski deska...

    Podłoga w salonie skończona (oprócz listew przypodłogowych). Układanie legarów (co 40-45cm, legarki 10x8cm) i poziomowanie 2 dni własnej pracy, układanie podłogi 3 dni również własnymie ręcyma :) Dąb 2 klasa, szerokość deski 20cm, długość od 60-200cm. Deska 22mm, od spodu ryflowana przeciwko pękaniu. Cyklinowanie zleciłem już fachowcom.
    Efekt bezpośrednio po olejowaniu (2-ga warstwa);
    ...
  3. Do belki belka, do deski deska...

    Niestety nie moge wysłać jednego pliku tylko musze napisać parę postów - krzaczy się coś net. No więc na czym to skończyłem..., łazienka na górze czeka na położenie płytek. Konstrukcje wymyśliliśmy z żoną, trzy dni zajeło mi wykonanie jej z płyt OSB i pokrycie ich płytami G-K. Muszę przyznać, że przyjemna praca, Następnie połoączenia zaszpachlowałem Knaufem - Uni flot do pomieszczeń wilgotnych. Ponadto przy wanie, prysznicu i zlewie łączenia płyt zabezpieczyłem ...
  4. Do belki belka, do deski deska...

    Na dole oprócz korytarza i wiatrołapu też "przejechane" wszystko woskiem na gorąco - najgorszy sufit. Oczywiscie wcześniej wszystkie nierównosci zniwelowane papierem 180-ką. Oj, było szlifowania. Sam salon 2 dni. Dobrze, że żona wspomagała bo byłoby ciężko samemu - ręce nie wyrabiają. Zresztą staramy sie robić większość prac samemu. Ocieplenia całej chaty wykonywałem samodzielnie w pojedynke. Ciężko, ale cóż zrobić. Został mi juz nieduży fragment poddasza ...
  5. Do belki belka, do deski deska...

    Tyle się napisałem i wywaliło mi internet :evil: . No więc jeszcze raz i wysyłam w etapach. . Cóz praca na budowie wre, w grudniu dekrze zakończyli prace na dachu. Mają do poprawki pas nadrynnowy - za wysoko jest z jednej strony. No i oczywiście nie chciało im się smarować gwoździ do blachodachówki, będą musieli jeszcze raz wszystko przesmarować. Efekty ponizej:


    ...
Strona 1 z 6