dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Okna

Mamy okna W poniedziałek 16.03.2015r. przybyły dwie ekipy montażystów. Jedni wstawiali okna, drudzy bramy. Łącznie pracowali ok. 8 godzin. Jak na razie żadnych zastrzeżeń nie mamy. Dementuje plotki krążące po internecie o zielonkawych szybach w oknach Vetrexu, to jakiś mit. Mój sokoli wzrok niczego takiego się nie dopatrzył, a każde okno oglądałam z obu stron po kilka razy.

Okna bardzo nam się podobają, a suwanka w salonie - rewelacja, obsługuje się to ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kolor orzech, okno psk, vetrex, z182 Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. I znów rozpoczynamy sezon zmagań działkowych

Zaczyna się robić ciepło i powoli myślimy nad kolejnymi pracami na działce. W tym roku planujemy zrobić ogrodzenie frontowe, dokończyć barierkę wokół tarasu oraz zrobić schody do furtki. Kamień na słupki ogrodzeniowe i na schody już jest, ciepłe, słoneczne dni już nastały, więc wkrótce bierzemy się do pracy. Ah....zapomniałabym... mąż obiecał dzieciom plac zabaw ze zjeżdżalnią, huśtawkami, drabinkami itp Część konstrukcji już stoi Wkrótce będzie reszta...
  3. Dziennik przeniesiony....

4. Jutro

Czeka mnie jutro "bizi daj" na budowie.
    Najpierw ma przyjechać pan z kotłem, zasobnikiem i całym osprzętem. Mam nadzieję, że będzie tak miły i wniesie mi to wszystko do domu, będę bez obstawy ;) Potem mają dołączyć panowie hydraulicy, by popodłączać wszystko i URUCHOMIĆ OGRZEWANIE! A w międzyczasie jeszcze ma zajrzeć pan z Tauronu zmienić nam taryfę z budowlanej na zwykłą (zmieniły się przepisy, i już nie trzeba mieć budynku oddanego do użytkowania, ...
  5. Pierwsi goście

Dziś mieliśmy wizytę pary, która sama będzie budowała Lukrecję 2. Sympatycznie było patrzeć na to, w jaki sposób patrzą na dom przez pryzmat swojej działki, swoich potrzeb i planów. Generalnie chyba im się spodobało, mimo, że wprowadziliśmy sporo zmian. Ja po spotkaniu wiem jedno: naprawdę wybraliśmy projekt idealny dla NASZEJ rodziny :)
    A naszym gościom życzymy, by po wybudowaniu domu doszli do takiego samego wniosku!
    Tagi - katalog słów kluczowych: goście Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum