dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

malysmon

  1. Dziennik Moniki i Marcina - nasza wersja Miry

    Rany, ale wstyd! Tyle czasu mnie nie było... Za to wkoło się dzieje. Nie dość, że pracuję, dzieci to io w ogrodzie robota wre. Mamy trawnik, co widać już chyba na moim avatarze....? To na arzie pozostanie jedynym zdjęciem, jednak wkrótce dołączę kolejne. Mam już aparat, więc to kwestia czasu... Tego niestety kupić nie można!
    W każdym razie mąż robi ogrodzenie - sam :-) Znaczy siatkę taką jakąś zieloną. A przó to już kowal załatwia :-) Ja przesiewam kamyki - splątały ...
  2. Dziennik Moniki i Marcina - nasza wersja Miry

    Marzy mi się dywan... Powoli, powoli. Różnica w meblowaniu domu a mieszkania polega chyba głównie na metrażu. No i docelowości. Jak już wiem, że dom jest na lata, to się spieszyć nie będę z meblowaniem. A co jak za miesiąc zmienię zdanię co do tego czy tamtego elementu wystroju...? To co musiało być zrobione - jest. Łazienki, kuchnia, ściany... reszta czeka. Na pomysły :-) Ja już nie wiem co zrobić jak...
    Póki co cieszę się własnym kątem, przestrzenią - dzieci ...
  3. Dziennik Moniki i Marcina - nasza wersja Miry

    Niestety - Klara uciekła, jak mówi Anka pewnie się przestraszyła, ciągle jednak liczę na to, że wróci. Póki co zaklepałam sobie kolejnego kotka i nie mogę się go doczekać.... Chyba jednak brak mi kogoś do popieszczenia :-) Synek już TAAAAKI duży :-)
    Udało mi sie zepsuć tapetę w swojej kuchni, więc zawołałam pomoc i oto efekty:

    To jest oczywiście nasz klatka schodowa. Zdjęcie nie przedtsawia ...
  4. Dziennik Moniki i Marcina - nasza wersja Miry

    Chwilkę - tylko chwilkę potrzebuję, by wstawić zdjęcie naszej Koty - Klary... Okazuje się, że nawet CHWILKA to duużo... I jej nie mam :-( Klara ma ponad rok, więc musimy ją oswajać, dzisiaj po raz pierwszy od tygodnia wyszła na dwór - jak myślicie - wróci?
    Oto nasza pięknota:

    W międzyczasie na budowie - bo ciągle jednak budowa i tak pewnie latami...
    ...
  5. Dziennik Moniki i Marcina - nasza wersja Miry

    Powoli, powoli wracam do żywych!
    Nie, nie będe miała luksusów jak inni, ale mamy DOM :-) Już mieszkamy i mamy net :-D
    Wkrótce zdjęcia... na razie... powoli staję na nogi.
    Do usłyszenia!
Strona 1 z 12