dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Drzwi wewnętrzne + troszkę stanu aktualnego

    Na budowie, czyli w "Moim miejscu" zaczął ostatnio rozchodzić się bardzo intensywny zapach. Bardzo przyjemny! trochę połączenie drewna z ciepłem kominka i zapachami bulgotających w kuchni potraw...jednym słowem czuć już zbliżającą się przeprowadzkę Ostatnia większa zmiana to montaż drzwi wewnętrznych:



    ...
  2. Mam działkę :)

    Działkę dostałam od rodziców, na razie koszty, które poniosłam to 122 zł za wypis i wyrys z ewidencji i 1400 za notariusza
    Co powinnam robić dalej? Działka nie jest uzbrojona. Czeka mnie długa lektura forum żeby się dokształcić.
    Projekt mam wybrany ale jeszcze nie kupiony, Dom w świetliku G2
  3. nowe 100%

    Najnowsze decyzje to;
    Dom w idaredach (P) z poszerzonym garażem o około 1m
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	rzut parteru.JPG
Wyświetleń:	118
Rozmiar:	41,7 KB
ID:	162147
    - wydzielenie spiżarki,
    - rezygnacja z drzwi w pomieszczeniu gospodarczym
    - zmiana zejścia do piwnicy
    - zmiana drzwi w salonie
    - planowane wykonanie lukarn zamiast okien dachowych w łazience i garderobie
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	elewacja wejściowa.jpg
Wyświetleń:	113
Rozmiar:	97,2 KB
ID:	162149
    - zmniejszenie okna w łazience na parterze
    - rezygnacja z balkonu

    To na dziś , ...

    Updated 19-01-2013 at 19:04 by Zbigniew100

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Z122 Przyłącze wodne i kanalizacyjne

    W dniu 17.01.2013 r. ekipa z zakładu wodociągów zakończyła rozpoczętą w dniu wczorajszym prace związane z wykonaniem przyłącza wodnego i kanalizacyjnego do domu. Pora na takie sprawy nietypowa, ale mając mniej pracy niż w sezonie zgodzili się wykonać wszystko za 50% wcześniej ustalonej kwoty. Pozostało im jeszcze odtworzenie nawierzchni asfaltowej, które przesunęli na termin późniejszy (Czekać będą na chwilę bez opadów śniegu). Zamieszczam kilka fotek ze stanu po zakończeniu ...

    Updated 16-09-2013 at 20:10 by wieslaw_sz_

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. działamy wewnątrz

    chłopaki układają wełnę 10 i 20cm i obiją konstrukcję płytami OSB 8mm. jeszcze tylko ustalimy gdzie dać wzmocnienia do konstrukcji pod szafki wiszące