dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzień 1225. Nocne lampki przy łóżku

    Na krajowym rynku jakoś nam się nie udało znaleźć takich lampek bez włącznika. Natomiast w dalekiej Azji można sobie wybrać wersję z włącznikiem lub bez, o większej/mniejszej mocy

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5001.jpg
Wyświetleń:	85
Rozmiar:	81,0 KB
ID:	454804 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_5013.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	55,5 KB
ID:	454805
    Tagi - katalog słów kluczowych: lampka do sypialni, oświetlenie, sypialnia Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dzień 431. Oświetlenie w łazienkach

    Przyszedł moment na montaż oświetlenia LED nad prysznicami. I znowu się okazało, że warto sprawdzić wszystkie szczegóły wcześniej. Wydawało się, że grubość jednej płyty K-G jest wystarczająca do schowania taśmy LED. Samej taśmy na pewno, ale doczytałem, że warto zamontować taśmę w profilu, który odprowadza ciepło, dzięki czemu LEDy dłużej działają. Zamówiłem profile, które powinny się zmieścić i... bez użycia siły weszły chyba tylko z dwóch stron w naszej ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: oświetlenie, taśmy led, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dzień 251. Światło(ść)

    Bieganie z reflektorem LED na długim kablu nie do końca się sprawdza Dzisiaj dokończyłem instalację tymczasowych źródeł światła w pokojach i po włączeniu bezpieczników stało się jasno Pozostaje identyfikacja reszty obwodów elektrycznych oraz obsługa zapalania/gaszenia przez włączniki

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1764.jpg
Wyświetleń:	375
Rozmiar:	83,2 KB
ID:	416502 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1758.jpg
Wyświetleń:	376
Rozmiar:	80,0 KB
ID:	416503 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1760.jpg
Wyświetleń:	341
Rozmiar:	81,4 KB
ID:	416504 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1761.jpg
Wyświetleń:	326
Rozmiar:	82,6 KB
ID:	416505 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1762.jpg
Wyświetleń:	308
Rozmiar:	80,8 KB
ID:	416506
    Tagi - katalog słów kluczowych: elektryka, oświetlenie, światło Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Podświetlenie wanny i mebli w łazience, taśma led

    W najnowszym reportażu przedstawiam moje wykonanie podświetlenia wanny i wiszących szafek w łazience na poddaszu.

    http://123budujemy.pl/podswietlenie-...ny-w-lazience/





    więcej zdjęć na moim blogu we wpisie:
    http://123budujemy.pl/podswietlenie-...ny-w-lazience/
  5. Pomoc z oświetleniem domu

    Nadszedł czas, by pomyśleć nad tym, jak rozświetlić swój dom, aby było pięknie i oszczędnie. Powiem szczerze, że lubię jak w domu jest klimatycznie. Nie lubię zbyt jasnego światła, choć mam takie w łazience w obecnym miejscu zamieszkania, aby po przebudzeniu się szybko się obudzić, szykując się do pracy. Co do oświetlenia w swoim nowym domu, to nie wiem, czy będę wstanie pogodzić oszczędność z klimatem wnętrza. Żarówki Ledowe właśnie chyba świecą zbyt jasno (ale ...

    Updated 28-01-2015 at 11:14 by gkurtz

    Tagi - katalog słów kluczowych: dom, oświetlenie, światło Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 2