dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Dom w toreniach - budowa

Witam wszystkich,
Na wstępie chciałem zaznaczyć, że założyłem ten dziennik ponieważ sam szukałem różnych informacji na temat budowania i wiem jak cenne mogą być doświadczenia innych użytkowników. Jeśli mój dziennik będzie mógł być dla kogoś źródłem jakiejkolwiek wiedzy będę z tego powodu niezmiernie szczęśliwy.

Trochę o mnie mam na imię Kamil żona Monika córka Jagoda (bobas) wszyscy marzyliśmy o własnym domu aż do sierpnia 2014 r. kiedy to postanowiliśmy te marzenia urzeczywistnić. Kupiliśmy działkę 1500 m2 i zaczęliśmy szukać naszego domu. Miał on być parterowy, nie za duży i nie za mały, prosty w budowie i funkcjonalny, z zaakcentowanym frontem i tyłem. Nasz wybór padł na dom w toreniach ze studia archon. Obecnie jesteśmy na etapie adaptacji projektu ponieważ dokonaliśmy kilku zmian ale o tym później.



  1. cd.

    Pozwolenie na budowę odebrane (prawomocne).
    Jeszcze parę formalności i będzie można ruszać .

    Rzut parteru po zmianach:
  2. cd.

    Projekt domu z adaptacją wykonany,
    wniosek o pozwolenie na budowę leży w starostwie,
    stemple na ogrodzenie w ilości 45 szt. czekają,
    siatka leśna zamówiona.

    Przy dobrych wiatrach uda mi się w sobotę zrobić prowizoryczne ogrodzenie działki łącznie 150 mb ogrodzenia + brama.

    Temat siatki leśnej delikatnie mnie zirytował a mianowicie tyle się mówi o wspieraniu lokalnego handlu itp. itd. no więc udałem się do dwóch okolicznych producentów ...
  3. Dom w toreniach - budowa

    DOM W TORENIACH - BUDOWA
    Witam wszystkich,
    Na wstępie chciałem zaznaczyć, że założyłem ten dziennik ponieważ sam szukałem różnych informacji na temat budowania i wiem jak cenne mogą być doświadczenia innych użytkowników. Jeśli mój dziennik będzie mógł być dla kogoś źródłem jakiejkolwiek wiedzy będę z tego powodu niezmiernie szczęśliwy.

    Trochę o mnie mam na imię Kamil żona Monika córka Jagoda (bobas) wszyscy marzyliśmy o własnym domu aż ...

    Updated 15-08-2015 at 18:01 by olti

    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum