dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Projekt domu "Bono"

    Elektrownia

    15.03.2019 złożyłem wniosek do Tauron'a o wykonanie przyłącza docelowego. Teraz muszę czekać na warunki przyłączeniowe do 30 dni i z informacji jakich mi udzielono to [b]do roku/[b] czasu zostanie wykonane przyłącze lub w cześniej w zależności od warunków technicznych, a z racji tego iż kabel energetyczny idzie w granicy mojej działki myślę że się elektrownia postara i wcześniej zrobi przyłącze
    Tagi - katalog słów kluczowych: elektrownia, przyłącze energetyczne, tauron Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Dzień 158. Bliskie spotkania z PGE. Część trzecia

    Dzisiejsze spotkanie to miła odmiana w kontaktach z PGE (i okolicami). Oprócz Dyrektora uczestniczył w nim Kierownik od przyłączy oraz przedstawiciel Wykonawcy (przyszłego) przyłącza. Tym razem praca domowa została odrobiona poprawnie. Dyrektor przyznał, że moje przyłącze można było zrealizować wcześniej, to wszystko nie musiało tyle trwać i za to wszystko przeprasza. "Przepraszam" usłyszałem też od Wykonawcy.
    Przy okazji potwierdzono raz jeszcze termin wykonania ...
  3. Dzień 155. Bliskie spotkania z PGE. Część druga

    I jak się okazuje nie ostatnia. Ale nie uprzedzajmy faktów. Nikt z PGE przez tydzień nie raczył się do mnie odezwać, więc dziś rano znowu pojawiłem się w sekretariacie Dyrektora. Zostałem przekierowany do Kierownika Przyłączeń, który ponoć wie wszystko o mojej sprawie. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że rozmawiał z Wykonawcą przyłącza nim mnie przyjął i chyba stąd jego wiedza. Pomijając "dobrą" informację, że przyłącze będzie gotowe w terminie zgodnym z ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: pge pruszków, przyłącze energetyczne Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dzień 147. Przyłącze energetyczne

    Rano dzwonię kontrolnie do Wykonawcy przyłącza energetycznego. Odebrał. I zastrzelił mnie wiadomością: nie dogadali się z sąsiadem, robią małą zmianę, więc za 2 - 3 tygodnie mnie podłączą. A zdążycie przed upływem terminu? Bo jak pół roku wcześniej ich poganiałem, to przecież spokojnie, bo w umowie ma pan termin na koniec kwietnia 2018. I teraz ten termin stoi pod znakiem zapytania!
    Pojechałem więc prosto do Zakładu Energetycznego Pruszków porozmawiać z Dyrektorem. ...
  5. Dzień 145. Płytki w łazienkach | Przyłącza

    Łazienka przy sypialni zaczyna wyglądać na prawie skończoną Oczywiście jeszcze dolny pas na ścianie, fugi i podłoga oraz brodzik... ale wyobraźnia pracuje

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1117.jpg
Wyświetleń:	84
Rozmiar:	94,4 KB
ID:	410420 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1118.jpg
Wyświetleń:	74
Rozmiar:	94,7 KB
ID:	410421

    Łazienka ogólna:

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1119.jpg
Wyświetleń:	63
Rozmiar:	87,7 KB
ID:	410423 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1120.jpg
Wyświetleń:	66
Rozmiar:	89,4 KB
ID:	410425

    Próbowałem dodzwonić się do wykonawcy przyłącza energetycznego. Na komórkę. Bez sukcesu i bez telefonu zwrotnego. Znajomy z energetyki ...
Strona 1 z 3