dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Dziennik Beaty

    więc przyszła zima, a wraz z nią sprawdzenie naszego kominka. Nie wychodzi to na na razie najlepiej, bo w domu jest 9 stopni. Załęczałm się głowić dlaczego? Przecież jest duży 13,8 KW, do ogrzania ma przecież tylko dół, bo góra jest zamknięta, a na dole jakieś ok. 80m2. Grzane jest non stop, więc dalczego tak zimno? Umówiłam się z fachowcem od kominka, niech przyjdzie i zobaczy, zresztą to jest na razie nasze jedyne źródło ciepła, więc trzema coś zrobić aby grzało dobrze. ...
  2. Ivonesca - dziennik budowy

    Rok 2001
    Jestem już znudzona oglądaniem tych mieszkań ( a szczególnie ich cen !!!), zastanawiamy się co by było gdyby wybudować dom. Ale nie znamy się na tym w ogóle :sad: Jednak zawsze chcielismy wyprowadzić się z centrum miasta gdzies na obrzeża. I ja i moja połowica wychowalismy się na wsi, wiemy jakie są tego minusy (np. dojazdy do szkoły), ale postanowione - szukamy cos poza miastem.
    Najpierw miał to być dom już gotowy lub prawie gotowy, bo tak będzie szybciej, ...
  3. Ivonesca - dziennik budowy

    Chyba już czas aby zacząć pisać dziennik, bo za chwilkę nie będę w stanie przypomnieć sobie co było kilka miesięcy temu.....

    Rok 2000
    Mieszkamy już trzeci rok w hotelu asystenta i coraz dokładniej dociera do nas że nie mozna mieszkać tam zawsze. Choć warunki ogólne są dobre - prawie 60 m2 dla rodziny 2+1, to jednak czynsz wzrasta tak że nie jest to najtaniej w miescie (jak bywało to wczesniej. Trzeba by szukać jakiegos mieszkanka. Umawiamy się na oglądanie ...
  4. Pod lasem

    Zimowe przygotowania trwają.
    Na budowie nie byłem już chyba z miesiąc. Jakoś nie ma czasu, żeby wpadać. Mam nadzieję, że jeszcze wszystko stoi.

    Dzisiaj dostałem ofertę promocyjną z Gebauera - jak zamówię okna do końca stycznia, to dają 13% upustu. Zaczyna to być interesujące. Poprzednia wycena robiona w październiku miała jakieś 3,5% upustu
    Udało się już zebrac trzy chętne osoby na zakup okien. Następny krok to wysyłamy wspólne zapytanie ...
  5. droga do gwiazd

    No,no.Mąż bał się sam układać podłogę ale jakoś to zrobił,najpierw przy pomocy a teraz będzie kładł sam. Także sypialnie mamy gotową do wprowadzenia :smile: jako pierwsze pomieszczenie,no skłamałam gotowy już był kibelek .Sypialenka ma ściany w kolorze łososiowym /jasnym/ i niebawem będziemy ustawiać tam mebelki .