dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

  1. Willie i jego Dom

    Dziś nasz Starszy gdy wszystko juz było gotowe do wyjścia do przedszkola nagle zmienił zdanie:
    - Mamo, nosek mówi do brzuszka "tuż, tuż"! :P
    - No i ? :o
    - A brzuszek mu odpowiada "Chcę kaszkę"! :roll:

    no i znowu się spóźnili...

    To taki drobiazg Przedweekendowo-Piątkowy :wink:

    a co z naszą budową??? Opowieści ciag dalszy nastąpi:

    Gdzie granica czyli Sami swoi!

    Człowiek ma taką ...
  2. Praktyczny dziennik AgnesK

    Kolejny włącznik zakupiony (tym razem dwutorowy :D ).
    Ekipie mistrza do wylania został ino przedsionek, ale poprosiłam, aby zrobili go jutro żebyśmy dziś mogli wieczorem z Radkiem przejść po domu :D Dziś rano mają pojawić się (już chyba to zrobili więc nie wiem w jakim czasie pisać :D ) elektrycy i podłączyć/podłączyli dom do prundu :D Elektryk z ekipy mistrza zakupił wczoraj główny wyłącznik do domu (czy coś takiego). Gdy przedwczoraj rano pojawiłam się na budowie ...
  3. Funio-Misio-Chatka

    Najważniejszy zakup nastąpił 16 kwietnia 2004 r.
    Wtedy to nabyliśmy DZIENNIK BUDOWY.

    Czyli można zaczynać budowanie.
    Zwłaszcza, ze fachowcy umówieni - mieli zaczynać zaraz po długim weekendzie.

    Trzeba było jeszcze tylko załatwić geodetę i już.

    Geodetą okazał sie miły pan Piotr.
    Namiary dostałam od kolegi z informacją - "powołaj się na mnie, duzo się targuj i powiedz że ci bardzo zależy - to będzie tanio ...
  4. Dziennik Whisperów

    15 kwietnia 2005

    Houston, we have a problem...

    W projekcie mamy komin wentylacyjny i spalinowy dla kotła gazowego. Ponieważ zdecydowaliśmy się na ogrzewanie prądem i wentylację mechaniczną, to komin idzie precz. Niestety kobiety w delegaturze Starostwa powiedziały, że usunięcie komina jest istotnym odstępstwem od projektu i trzeba złożyć projekt zamienny (czy może zastępczy?). Luśka nawiedziła dziś delegaturę w Tarczynie z nowymi rysunkami elewacji, ...
  5. Babie Lato w Królestwie Pruskim

    68. Nowa sesja fotograficzna

    A teraz obiecane nowe fotki:

    Ala na swojej tratwie :D


    Drzwi antywłamaniowe...


    Widok z garażu...


    Rzut oka na salon...
    ...