dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

jolcia27

  1. @Andromedka@

    :P :oops: w końcu dodałam nowe fotki .....to już koniec na ten rok :( ....jest też kilka z wnętrz...niedużo ....życzę przyjemnego oglądania ....i :lol: do WIoSNY!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
    ale relacji niestetyżadnych więcej, bo nie uczestniczyłam w ŻADNYCH ustaleniach z powodu :cry: choroby.....ale wiem,że nie było juz większych problemów....
    pozdrawiam serdecznie ........ :lol: :lol: :lol:
  2. @Andromedka@

    :D :lol: witam ....nic nie napiszę, bo od kilku dni siedzę/leżę właściwie położona choróbskiem... :cry: teraz za to wstawiłam kilka zdjęć z poprzedniej mojej bytności na budowie.....pogoda mnie martwi....nasi budowlańcy tak jakoś rozłożyli sobie robotę, że już zastała ich kiepska pogoda, a oni nie przykryli nam dachu..... :oops: ale za to będą mieli za swoje :lol: teraz będzie im na głowiny się lało.....i ziąb chyba da im się we znaki..... :evil: jak wyzdrowieję ...
  3. @Andromedka@

    :D w końcu ...trochę nowych zdjęć..... :lol: :P :P :P
    pozdrawiam :wink:
  4. @Andromedka@

    Dziennik budowy....dopiero dziś obczytałam dziennik Zeljki :lol: moje gratulacje i powiem ,że jestem pod wrażeniem .
    Mój dziennik ogranicza się raczej do fotek i marnych informacji, :( słaby ze mnie pisarz....wole czytać , oglądać innych wypociny...więc sorry za skromne opisy ale podzielę się z Wami i pokaże to co mam.....z góry serdecznie dziękuję za wyrozumiałość :lol: :lol: .
    Za jakieś dwie godziny wybieram sie na budowę na spotkanie z I-szym dekarzem, który ...
  5. @Andromedka@

    UFFFFFFFFFFFFFFF :roll: nie bedzie tak źle....da się ominąć KOSZOWĄ....ale komin trzeba leciutko zburzyć.....no cóż coś za coś....budowlańcy sie trochę wkurzają, ale da się zrobić.....i mam nadzieję ,że to KONIEC krachu....szło całkiem do tej pory nieźle , więc..........oby tak dalejjjj :-? :-? :-?
    po niedzieli wstawię kilka nowych zdjęć z obecnego stanu budowy .... :lol: :lol: :lol:
    pozdrawiam......
Strona 1 z 2