dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Nefer-JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję

Nefer - JAZDA PO BANDZIE. Teściowej Dedykuję :)

Oceń ten wpis
Człowiek sobie głowę zawraca jaka lampa tu, jaka tam, jakie kupić talerze ...
A całkiem niedaleko kobieta jest w czarnej d.....

Tam naprawdę jest cholernie zimno ....

http://forum.muratordom.pl/pomagamy-...my,t178814.htm

Cytat Napisał mysza223
Witam drogich forumowiczów

Chciałbym się zwrócić do was z prośbą o pomoc - nie dla mnie ale dla mojej znajomej.
Jest to kobieta która samotnie wychowuje dorastającą córkę, nie ma pracy i utrzymuje się z zasiłku z opieki i 150zł alimentów. Jest diabelnie honorowa i nie potrafi prosić o pomoc. Ostatnio zorientowałem się iż nie ogrzewa domu zapytałem dlaczego - nie chciała powiedzieć ale na osobności jej córka poinformowała mnie, że coś z piecem jest nie tak. Obejrzałem i okazało się iż ma pęknięte rury - naprawiłem jej za darmo i jest ok. Od 2002roku nie miała ciepłej wody gdyż odłączyli jej gaz (po śmierci matki nie miała za co płacić)
- przerobiłem jej piecyk gazowy tak aby działał na propan-butan i obecnie ma ciepłą wodę z butli 11kg.
Cały dom przemrożony a ona pali co 3 dzień, temperatura wewnątrz około 5-8 stopni - masakra.
Zwracam się do was o pomoc w sprawie opału - może macie do odstąpienia jakieś drewniane pozostałości po budowie, stare meble, stęple itd itp. wszystko co można spalić aby ogrzać dom.
Centralne ogrzewanie ma grawitacyjne więc trzeba długo palić aby ogrzać .
Na wiosnę przebuduję jej instalację na ciśnieniową bo teraz jest za zimno i piec też trzeba przerabiać (stary rok produkcji 1963) ewentualnie jej wymienię za free.
Koleżanka nic nie wie o tym iż tu piszę (zagryzła by mnie )
Zwracam się do was o pomoc - jeśli możecie to pomóżcie.
W Białymstoku obecnie mam osobówkę i przyczepę z plandeką więc wszystkie darowizny ewentualnie mógłbym odebrać sam i jej dostarczyć.
Z góry dziękuję za pomoc.
Maciej

kontakt : [email protected]
tel: 796 975 307 (jakbym nie odbierał zostawcie wiadomość napewno szybko oddzwonię- nie odbieram zastrzeżonych)

W odnośniku fotki z realizacji pomocy
Zajrzyj do stopki - jesli ktoś żyje za 150 + grosze z pomocy to każde 10 pln jest majątkiem.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum