dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

magpie101

Dziennik mag - Irysek.

Oceń ten wpis
Zoncius codziennie spi w domku, to jezdzenie powoli nas wykancza, a w domku z dnia na dzien wiecej jest do zrobienia (powinno byc odwrotnie).
Kuchnia jest juz zamontowana, musimy jeszcze tylko :roll: w kuchni:
-wysilikonowac blat na laczeniu z plytka (nie mamy listew przyblatowych)
-umiescic gdzies butle gazowa i podlaczyc
-zamontowac baterie i dozownik do plynu
-przekluc kabel w suficie, tek zeby lampa wisiala nad stolem (teraz jest tak kabel, ze lampa by wisiala metr od stolu :o )
-powiesic okap, ktorego jeszcze nie mamy, caly czas czekamy, bo hurtownie maja remamenty. Jest to juz nasz 4 okap, pozostale trzy mielismy juz kupione i gdy sie okazalo, ze cos jest nie tak to sprzedawalam i kupowalam nowy. Pierwszy byl z pyramisa z drewniana ramka 60 cm, potem spodobal mi sie ladniejszy (podobny) tez 60 cm z teki. Nastepnie zoncius wymyslil zeby kupic tez teke ale 90 cm. No i juz jak mielismy malowac ramke z drewna pod kolor mebli to okazalo sie, ze dlugosc okapu max z rura wynosi 110 cm, a my mamy juz otwor do komina w suficie i potrzebujemy dlugosc okapu z rura 130 cm (chce miec rure od okapu pod sam sufit zeby nie bylo widac rury tzw. harmonijki). I tu zaczal sie problem, bo okap z drewniana z ramka z takim wymiarem byl tylko jeden (sliczny) ale kosztowal 1800 zl, wiec pozostalo szukanie okapu w kolorze antracyt pod piec i taki okap robi whirpool (calay sprzet mam z tej firmy) tzn. jeszcze nie robi, bo to nowosc , ktora byla w katalogu na 2008 rok. I dlatego tak dlugo za nim czekamy.
No i to by bylo tyle jesli chodzi o kuchnie.
W salonie musimy zaimpregnowac plytki imitujace piaskowiec i powiesic jeden grzejnik, ktorego nam nie powiesili, bo nie przywiezli (czekamy na hydraulika).
W sypialniach rozlozyc maty, a na to panele i wykladziny.
W lazience trzeba powiesic wieszak na recznik, papier i wieszaczki, ktore kupilam w niedziele w castoramie, a znalazlam sie tam, bo braklo nam plynu do impregnacji.
Jak juz to wszystko zrobimy to ja bede tam spac zeby znowu doprowadzic wszystko do porzadku, bo po montazu kuchni jest totalny balagan.

Jak troche ogarne balagan to wkleje fotki.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum