dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Marcin R

D12a zaczynam!

Oceń ten wpis
Trawa rośnie juz 2 lata. Kolor zrobiliśmy w tym roku latem. Wyszło nawet łądnie. Musiałem kupic kosiarkę samojezdną bo bez niej bym się zarobił a właściwie zakosił na śmierć. Pamiętajcie ja macie dużo trawki to tylko smojezdna z koszem. Rewelacja. Siadacie na nia i jazda. Bieganie za małą kosiarką można uskuteczniac ale na małych trawnikach. Kupiłem też piłę spalinową kosę i jestem super "wieśmanem". Dziekcko dostało ode mnie drabinki, domek i iine zabawki. Robiłem sam i jest OK. W między czasie nasza sunia urosła z malutkiego owczarka niem. na łądną dużą psinkę. No i numer roku żona z synem sprowadziła mi do domu małego kota. Uratowali go bo siedział przy ruchliwej drodze. Mały chudy zabiedzony. Zainwestowliśmy w zarazę 300 PLN. No i biega teraz. A co to było żeby pies z kotem razem mieszkali to chyba nie muszę tłumaczyć. Teraz jedzą razem bawią się i suka Sara poprostu pokochała Fryderyka. Imię kota od wycieczki na która wybrała się żona z synem do Żelazowej Woli. W tym roku mam dużo drewna do kominka i czekamy na zimę. PAMIĘTAJCIE suche drewno to podstawa. Pierwszy sezon był tragiczny ale z czasem nabiera się wprwy i doświadczenia a życie staje się przyjemniejsze w swoim własnym nie małym dmku na wsi... C.D.N.
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum