dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

ajupa

Dziennik ajupa

Oceń ten wpis
27 styczeń
Właśnie Paweł odebrał mapki (4+2gratis - jak miło z ich strony :D ). Tak jakoś ostatnio wychodzi, że ja jestem od spraw organizacyjnych i ustalam co i jak trzeba załatwić, a Paweł to wszystko wykonuje.
Dzwoniłam do pracowni Atrium - 2 tygodnie temu przesłałam im listę zmian do akceptacji i cierpliwie czekałam, ale moja cierpliwość właśnie się skończyła i stąd ten telefon. :x Pan zajmujący się tą sprawą powiedział, że już dawno podpisał, a dokument nosi w kieszeni :o :x :o Poprosiłam grzecznie o jak najszybsze przesłanie tego papierka - jak wiadomo wszyscy jesteśmy skazani na kolekcjonowanie wszelkiego rodzaju dokumencików. :-?
Zastanawiam się czy zdążymy do 18 kwietnia ze wszystkim. Wyrok sądu ma być w przyszłym tygodniu, więc od razu załatwilibyśmy notariusza (przepisanie działki z teścia na Pawła). Jak będziemy mieli dokument potwierdzający własność działki to występujemy do gazowni o wydanie warunków przyłączenia, a z wodociągami i ZE musimy podpisać jakąś umowę. :-? Jak już będzie akceptacja zmian od pracowni, to dajemy projekt i mapki do znajomego architekta i ma nam nanieść zmiany na projekt i wpisać budynek na mapkę. Później jeszcze wystąpienie o pozwolenie na budowę, które teściowa spróbuje załatwić szybciej dzięki swoim znajomościom.
:roll: Kurcze - jest tego trochę! Mam nadzieję, że nie okarze się, że jeszcze coś jest potrzebne. Nie chcę zmieniać terminu rozpoczęcia budowy!
ajupa
Tagi - katalog słów kluczowych: Brak Edytuj Tagi
Kategorie
Dzienniki Budowy na Forum