dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

stukpuk

  1. Stukni?ty Bli?niak :))))))))

    Witam po dłuuuższej przerwie.
    W tym roku postawiłem na chemiczną walkę z chastami na działce i spryskałem wszystko roundapikiem! Nie ma litości! Piernicze co 2 tygodniowe koszenie, hehhehehee
    Ciekawe czy deszcze nie pokrzyżowały mi planów!
    Ze spraw budowlanych: z racji tego,że nas gmina kochana skanalizowała, powrócił temat :sieci i przyłącza kanalizacyjnego.
    I tu odwieczny problem, jak się dogadać, z sąsiadami?!?! Ten chce, tamten nie chce, tamten ...
  2. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Wczoraj zadzwoniła sąsiadka co od niej kupiliśmy działkę..........wystraszyła się ,że "podobno sprzedaliśmy działkę!" hehehheee Ciekawe kto taką plotkę wysłał? No i poinformowała nas,że połozyli kanalizę w głównej drodze i ,że mieszkający dostali nakaz do podłączenia się. No i dziś bylismy na małym zebraniu na działce.
    Plotki obaliliśmy, nawet nikt nie raczył zawiadomić ,ze kanalize kładą, nawet mieszkańcy nic nie wiedzieli?! Dziwna sprawa. ...
  3. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    A o tam....jutro na ryby.........
    Moja pasja wędkowanie,
    wiem że żyje gdy jest branie.
    Chciałbym złowić kiedyś Suma,
    duża ryba to jest duma.
    Kombinuję z zanętami,
    Mieszam pokarm z zapachami,
    Zmieniam haki i wędzisko
    Wielka ryba jest już blisko!
    Kiedy siedzę i tak dumam
    Już wręcz prawie nic nie kumam
    I gdy wreszcie bierze ryba
    Jak dynamit jestem chyba
    Skacze z nerwów mi ciśnienie ...
  4. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Poprawiona i skrócona instrukcja:jak wymalować ocean na 4 piętrze!!!

    Witam.
    Podczas remontu nadażyła się okazja pomalować pokój i wydzielenia pokoju dla przyszłego wędkarza..............
    Potrzebane materiały: biała farba, pędzelki, wałek z kuwetą, różne barwiniki, ewentualnie jakieś resztki farb, taśma malarska, (czarna taśma izolacyjna jeżeli chcemy mieć szczerbate słonko) i trochę wyobraźni...........Generalnie same odpady.
    Najpierw ...
  5. Stuknięty Bliźniak :))))))))

    Nie wiem czy mi wyjdzie: jak już wiadomo pojawi się nowy forumowicz..............wkońcu ktoś mi musi dom dokończyć, bo w takim tępie..........szkoda gadać.
    Z nudów czyt.(z nakazu i pod presją żon) przystąpiliśmy z ojcem do malowania mieszkania.
    A oto obiecana fotorelacja z twożenia "kącika młodego wędkarza"

    takie koloreki był wcześniej


    Kolorek na ściane ...
Strona 1 z 82