dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Ostatnie wpisy w Dziennikach

  1. Dzień 862. Zwiększenie mocy

    Podczas składania wniosku do energetyki nie znaliśmy docelowych rozwiązań elektrycznych, więc wpisaliśmy standardowe zapotrzebowanie (16 kW). Praktycznie już przed rozpoczęciem budowy było jasne, że przepływowe ogrzewacze wody mogą skutecznie wyczerpać dostępną moc, ale nie komplikowaliśmy sytuacji (a i tak budowa przyłącza trwała równo 18 miesięcy, o czym już pisałem).
    Jeden z elektryków radził sprawdzić, jak się będą bezpieczniki zachowywać przy zwiększonym ...
  2. Dzień 378. Poprawki elektryka

    Przyjechał elektryk i od razu znalazł kabel zasilający szybę w drugiej łazience. Potem nawiercił puszkę w wiatrołapie, ale jednak wyszło na moje - brak jeszcze jednej puszki przelotowej. Prądu po drugiej stronie wiatrołapu nadal nie ma. Ale następnego dnia główny elektryk podesłał kolejne zdjęcia i już wiadomo, gdzie ta puszka musi być
    Potwierdziło się niestety, że nie ma kabla zasilającego matę grzewczą w wiatrołapie. Ale z tym jakoś sobie poradzimy. A puszkę ...

    Updated 04-12-2018 at 23:12 by juwicz

    Tagi - katalog słów kluczowych: elektryka, mata grzewcza, poprawki, wiatrołap Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  3. Dzień 365. Sprawy zawieszone...

    1. PINB po analizie dokumentacji zgłosił brak oświadczenia geodety o budowie obiektu zgodnie z projektem. Dzisiaj dostarczyłem po interwencji u Wykonawcy. Ale nie wystarczy donieść dokumentu - trzeba jeszcze napisać pismo o dostarczeniu... echhh...
    2. Nie czekając na przyjazd elektryka odkręciłem puszkę w garderobie i już po chwili znalazłem kabel, który idzie do następnych gniazdek. Podłączyłem i już mam zasilanie w sypialni
    3. Pozostałe problemy elektryczne poczekają ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: elektryka, frapol, globaltech, ogrzewanie, pinb Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  4. Dzień 353. Wbicie uziomu

    Póki pogoda dopisuje wykonuje ostatnie prace na zewnątrz. Czyli wbijam uziom

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1930.jpg
Wyświetleń:	116
Rozmiar:	100,9 KB
ID:	421367 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1931.jpg
Wyświetleń:	93
Rozmiar:	100,7 KB
ID:	421368 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1933.jpg
Wyświetleń:	97
Rozmiar:	100,0 KB
ID:	421369 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1934.jpg
Wyświetleń:	103
Rozmiar:	100,5 KB
ID:	421370
    Tagi - katalog słów kluczowych: elektryka, uziom Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  5. Dzień 286. Powoli do przodu

    Przed urlopem tyle było do zrobienia, że dokumentowanie zmian w domu zeszło na plan dalszy. Teraz więc tylko w skrócie uzupełniam:
    • pomalowanie wiatrołapu
    • podłączenie i uruchomienie pralki
    • instalacja gniazdek i włączników (prawie wszystkich)
    • instalacja sterowników w szafie rozdzielczej i podłączenie włączników - można włączyć światło
    • instalacja kamer
    • instalacja alarmu
    • ustawienie książek w regale
    • wywiezienie śmieci po budowie

    Updated 24-09-2018 at 23:15 by juwicz

    Tagi - katalog słów kluczowych: alarm, elektryka, malowanie Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
Strona 1 z 5