dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
View RSS Feed

Wszystkie wpisy w Dzienniku

1. Dzień 156. Pracowita sobota

Kominek praktycznie wczoraj został skończony:

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1211.jpg
Wyświetleń:	111
Rozmiar:	78,7 KB
ID:	411110

Naczelny Glazurnik kontynuował dziś prace przy łazience ogólnej. Ruszyły przygotowania do ułożenia płytek podłogowych, czyli najpierw rozłożenie maty grzewczej i namierzenie rurek pod czujnik temperatury i zasilanie. Były przygotowane, ale najpierw ekipa położyła za dużo płyty OSB a potem druga ekipa zrobiła wylewkę bez wyciągnięcia rurek. Na szczęście to nie problem. ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kominek, malowanie, mata grzewcza, warmup, łazienka Edytuj Tagi
    Kategorie
    Dzienniki Budowy na Forum
  2. Reklamacja kostki brukowej - firma kost-bet

Witajcie Kochani i proszę pomóżcie!!!
    Na wiosnę 2017r. zakupiłam kostkę brukową AKROPOLIS 6 MIKROFAZA GRAFIT w Betoniarni Kaczmarek Piotr Kaczmarek w SIEDLISZOWICACH 67, 42-425 KROCZYCE. Producentem zakupionej przeze mnie kostki w/w Betoniarni jest Firma KOST – BET Sp. z. o. o Sp. komandytowa Ul. Gościnna 1 Aleksandria 42 – 274 Konopiska. W ciągu niespełna dwóch miesięcy od wyłożenia (lipiec) kostka zaczęła się wykruszać na powierzchni i na brzegach na powierzchni ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: kostka brukowa Edytuj Tagi
    Kategorie
  3. Reklamacja kostki brukowej - firma kost-bet

Witajcie Kochani i proszę pomóżcie!!!
    Na wiosnę 2017r. zakupiłam kostkę brukową AKROPOLIS 6 MIKROFAZA GRAFIT w Betoniarni Kaczmarek Piotr Kaczmarek w SIEDLISZOWICACH 67, 42-425 KROCZYCE. Producentem zakupionej przeze mnie kostki w/w Betoniarni jest Firma KOST – BET Sp. z. o. o Sp. komandytowa Ul. Gościnna 1 Aleksandria 42 – 274 Konopiska. W ciągu niespełna dwóch miesięcy od wyłożenia (lipiec) kostka zaczęła się wykruszać na powierzchni i na brzegach na powierzchni ...
  4. Dzień 155. Bliskie spotkania z PGE. Część druga

I jak się okazuje nie ostatnia. Ale nie uprzedzajmy faktów. Nikt z PGE przez tydzień nie raczył się do mnie odezwać, więc dziś rano znowu pojawiłem się w sekretariacie Dyrektora. Zostałem przekierowany do Kierownika Przyłączeń, który ponoć wie wszystko o mojej sprawie. Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że rozmawiał z Wykonawcą przyłącza nim mnie przyjął i chyba stąd jego wiedza. Pomijając "dobrą" informację, że przyłącze będzie gotowe w terminie zgodnym z ...
    Tagi - katalog słów kluczowych: pge pruszków, przyłącze energetyczne Edytuj Tagi
    Kategorie
  5. Dzień 154. Kominek. Sprzęt AGD

Prace idą do przodu Powstaje zabudowa chroniąca konstrukcję domu przed nadmiernym ciepłem.

Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1207.jpg
Wyświetleń:	71
Rozmiar:	80,2 KB
ID:	411003 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	juwiczowka.1209.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	95,8 KB
ID:	411004

Niby już byliśmy zdecydowani na sprzęt AGD, ale pod wpływem uwag Jacka (od kuchni) pojechaliśmy do sklepu popatrzeć, co nam się podoba od innych producentów. Lodówka oczywiście bez zmian (Haier), ale płyta i piekarnik chyba będzie Amica.
    Tagi - katalog słów kluczowych: dom energooszczędny, kominek, sprzęt agd Edytuj Tagi
    Kategorie